"Robert Biedroń będzie prezydentem RP w 2020 r."

• - Myślę, że w 2020 roku prezydentem będzie Robert Biedroń – twierdzi były prezydent RP Aleksander Kwaśniewski.
• Jego zdaniem, prezydent Słupska ma szanse na wygraną, bo ma liberalne poglądy i dobry kontakt z młodym pokoleniem.
"Robert Biedroń będzie prezydentem RP w 2020 r."
Biedroń jest królem FB wsród prezydentów miast, ale czy ma szanse zostać prezydentem Polski? (fot. facebook.com/RobertBiedron)

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski jako gość Kontrwywiadu RMF FM zabrał głos ws. kolejnych wyborów prezydenckich w Polsce. - Następny prezydent Polski to będzie człowiek z pokolenia internetowego dzieci sieci – mówił Kwaśniewski, pytany przez słuchaczy RMF FM.

Jego zdaniem Bronisław Komorowski przegrał z Andrzejem Dudą dlatego, że nie zauważył fenomenu młodych ludzi, którzy korzystają z mediów społecznościowych. - Myślę, że w 2020 roku prezydentem będzie Robert Biedroń. Po okresie konserwatyzmu i prezydenta, który jest bardzo na prawo, przyjdzie pora na prezydenta, który będzie bardziej liberalny – dodał Kwaśniewski.

Bez wątpienia Robert Biedroń należy do najaktywniejszych polityków w sieci. Pod względem zasięgu swoich postów na Facebooku i Twitterze bije na głowę innych prezydentów miast. Wystarczy dodać, że profil Biedronia na FB polubiło blisko 266,5 tys. użytkowników.

Jednak liberalizm Biedronia nie dla wszystkich jest atutem. - On kojarzy się z lewicowością kulturową, na którą w Polsce jest minimalne zapotrzebowanie. W Polsce wygrywa lewica socjalna – komentował dla portalu Parlamentarny.pl Leszek Miller. Jego zdaniem Biedroń nie będzie twarzą lewicy w kolejnych wyborach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (8)ZOBACZ WSZYSTKIE

Biedron (chyba bardziej niz inni politycy) najchetniej mialby was wszystkich w d....

cdb, 2017-05-09 11:06:43 odpowiedz

Niech w końcu porzuci Słupsk, bo tam jest pierwszym szkodnikiem. Beznadziejnym prezydentem, którego wszyscy mają dość

YOdek, 2017-05-04 20:41:27 odpowiedz

Oby, oby, mój głos już ma. Będzie przez ze mnie wspierany zawsze.

krater, 2017-05-04 19:25:32 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE