"Robert Biedroń będzie prezydentem RP w 2020 r."

• - Myślę, że w 2020 roku prezydentem będzie Robert Biedroń – twierdzi były prezydent RP Aleksander Kwaśniewski.
• Jego zdaniem, prezydent Słupska ma szanse na wygraną, bo ma liberalne poglądy i dobry kontakt z młodym pokoleniem.
"Robert Biedroń będzie prezydentem RP w 2020 r."
Biedroń jest królem FB wsród prezydentów miast, ale czy ma szanse zostać prezydentem Polski? (fot. facebook.com/RobertBiedron)

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski jako gość Kontrwywiadu RMF FM zabrał głos ws. kolejnych wyborów prezydenckich w Polsce. - Następny prezydent Polski to będzie człowiek z pokolenia internetowego dzieci sieci – mówił Kwaśniewski, pytany przez słuchaczy RMF FM.

Jego zdaniem Bronisław Komorowski przegrał z Andrzejem Dudą dlatego, że nie zauważył fenomenu młodych ludzi, którzy korzystają z mediów społecznościowych. - Myślę, że w 2020 roku prezydentem będzie Robert Biedroń. Po okresie konserwatyzmu i prezydenta, który jest bardzo na prawo, przyjdzie pora na prezydenta, który będzie bardziej liberalny – dodał Kwaśniewski.

Bez wątpienia Robert Biedroń należy do najaktywniejszych polityków w sieci. Pod względem zasięgu swoich postów na Facebooku i Twitterze bije na głowę innych prezydentów miast. Wystarczy dodać, że profil Biedronia na FB polubiło blisko 266,5 tys. użytkowników.

Jednak liberalizm Biedronia nie dla wszystkich jest atutem. - On kojarzy się z lewicowością kulturową, na którą w Polsce jest minimalne zapotrzebowanie. W Polsce wygrywa lewica socjalna – komentował dla portalu Parlamentarny.pl Leszek Miller. Jego zdaniem Biedroń nie będzie twarzą lewicy w kolejnych wyborach.

 


KOMENTARZE (5)ZOBACZ WSZYSTKIE

Bardzo na to liczę.

gość, 2016-03-11 12:41:01 odpowiedz

Zostanie prezydentem wszystkich biedronek

LUC, 2016-03-10 18:37:11 odpowiedz

Teraz jest prosamorządowy, ale gdyby został Prezydentem zafunduje na taki "liberalizm multikulti" jak PO-PSL

Agata, 2016-03-10 17:42:22 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE