PARTNER PORTALU
  • BGK

Armata! Radny rapuje do Sejmu

  • wer    1 września 2011 - 10:01
Armata! Radny rapuje do Sejmu

Ciemne okulary, tajemniczy uśmiech i rap - to droga do wyborczego sukcesu, jaką obrał radny Gniezna Łukasz Naczas. W przerywanym śpiewnym refrenem wyborczym songu o zaletach kandydata SLD rapują Grzegorz Napieralski, Leszek Miller i Ryszard Kalisz.
Łukasz Naczas po raz pierwszy został radnym w wieku 19 lat - najmłodszym w historii rady miasta Gniezna. Mandat zaufania społecznego potwierdził w roku 2006, kiedy to uzyskał go już jako lider listy (procentowo był to drugi wynik w mieście). Teraz radny Naczas stwierdził przyszedł czas na sejmowe ławy, do których zapraszają go partyjni koledzy, bo jak twierdzi wicemarszałek Jerzy Wenderlich to cool facet i super star.

Dlaczego jeszcze zdaniem czołowych polityków SLD warto oddać głos na Łukasza Naczasa?

- Bo Polsce potrzebna jest modernizacja , modernizacja czyniona przez młodych, aktywnych i dobrze przygotowanych ludzi - podkreśla w klipie Leszek Miler. - Taki człowiek w sejmie naprawdę bardzo się przyda, potrzebna nam bowiem merytoryczność wturuje mu Ryszrad Kalisz. - Łukasz Naczas, którego znam tyle lat to człowiek pracowity i odważny - zapewnia Grzegorz Napieralski.

Czy klip zachęci wyborców do głosowania na Łukasza Naczasa , o tym przekonamy się w październiku. Tymczasem możemy ocenić pomysłowość i piosenkę kandydata na filmie, który prezentujemy poniżej. Więcej o jego osobie przeczytać na stronie internetowej: www.naczas.pl. Stąd pobraliśmy np. zdjęcie radnego z armatą między nogami.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (2)

  • LuckyLuke, 2011-09-01 15:23:27

    ciekawe czasy nastały - gość umieszcza swoją podobiznę na banknotach !!?? Bankowo będzie troszczył się o kraj a nie swoją kasę !!!
  • Szary Obywatel, 2011-09-01 13:42:48

    Jeśli coś więcej potrafi, aby pożytecznego, to dlaczego nie! Ale jeśli tylko rapuje - to w Sejmie pajaców mamy już i tak o wiele za dużo.