PARTNER PORTALU
  • BGK

Artur Radziński zrezygnował z funkcji wiceprezydenta Gorzowa Wielkopolskiego

  • PAP/JS    30 listopada 2017 - 18:27
Artur Radziński zrezygnował z funkcji wiceprezydenta Gorzowa Wielkopolskiego
Artur Radziński był jednym z wiceprezydentów miasta od czerwca 2016 r. (fot. youtube.com)

Artur Radziński nie jest już wiceprezydentem Gorzowa Wlkp. ds. gospodarki. Zrezygnował z pełnionej funkcji ze względów osobistych. Jego następcy jeszcze nie wyznaczono – poinformowała rzeczniczka Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. Ewa Sadowska.
"Artur Radziński dzisiaj złożył rezygnację. Przez półtora roku zajmował się inwestycjami z zaangażowaniem i sercem. To jego osobista decyzja, pozostaje mi ją przyjąć do wiadomości" - powiedział prezydent Gorzowa Wlkp. Jacek Wójcicki. Jak dodał, w przyszłym tygodniu ma zostać powołany następca Radzińskiego.

Artur Radziński był jednym z wiceprezydentów miasta od czerwca 2016 r. Do jego obowiązków należała koordynacja pracy wydziałów odpowiedzialnych za rozwój gospodarczy miasta.

Podlegało mu kilka ważnych wydziałów magistratu, m.in.: Strategii Miasta, Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, Inwestycji i Remontów Dróg czy Wydziały Gospodarki Komunalnej i Transportu Publicznego.

Rzeczniczka dodała, że etap pracy Radzińskiego na rzecz rozwoju gorzowskich inwestycji został zakończony, ale zadeklarował on w przyszłości chęć wspierania innych działań miasta.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • Prof,. Glass, 2017-12-01 09:44:14

    Roszady w Idiotenburgu, jak nazywał Gorzów Wielkopolski Jan Korcz słynny i jedyny prawdziwy artysta tego miasta!