PARTNER PORTALU
  • BGK

Były urzędnik Piotr Merta dołączył do Panattoni Europe

  • PropertyNews.pl/AT    5 kwietnia 2017 - 07:40
Były urzędnik Piotr Merta dołączył do Panattoni Europe
Piotr Merta (fot.propertynews.pl)

Panattoni Europe powiększył zespół BTS Group. Do struktur dewelopera dedykowanych realizacji obiektów „sztych na miarę” o charakterze produkcyjnym dołączył Piotr Merta, który objął on stanowisko Business Development Senior Managera.
Będzie on odpowiedzialny za pozyskiwanie, a także obsługę nowych projektów produkcyjnych oraz dopasowanie usług Panattoni Europe do wymagań potencjalnych klientów.

Piotr Merta dotychczas pełnił funkcję naczelnika Biura Obsługi Inwestorów w Urzędzie Miasta Opola, będąc odpowiedzialnym za promocję gospodarczą miasta zarówno w kraju, jak i za granicą, sprzedaż i promocję terenów inwestycyjnych, a także obsługę inwestorów oraz prowadzenie projektów inwestycyjnych. Piotr Merta jest absolwentem Politechniki Opolskiej, Wydziału Ekonomii i Zarządzania, na kierunku Europeistyka, a także magistrantem University of Highlands and Islands Inverness College w Wielkiej Brytanii.

W Panattoni Europe Piotr Merta odpowiedzialny będzie za pozyskanie i obsługę nowych projektów magazynowych i produkcyjnych typu build-to-suit oraz dopasowanie usług dewelopera do wymagań potencjalnych klientów.

- Wybór Piotra Merty nie był przypadkowy – mieliśmy okazję współpracować podczas realizacji fabryki dla firmy Polaris Industries. Jego doświadczenie zawodowe, zaangażowanie i wszechstronne wykształcenie to bardzo silne atuty w wykonywaniu powierzonych zadań w naszej strukturze. A są nim m.in.: budowanie relacji biznesowych i współpraca z nowymi oraz stałymi klientami Panattoni Europe, i co najważniejsze poznanie potrzeb klientów, by optymalnie przeprowadzać procesy inwestycyjne, których celem jest realizacja obiektów szytych na miarę - komentuje Marek Foryński, dyrektor zarządzający BTS Grup w Panattoni Europe.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.