PARTNER PORTALU
  • BGK

CBA w gdańskim magistracie

  • pt    11 sierpnia 2016 - 12:40
CBA w gdańskim magistracie
Jak poinformował rzecznik prezydenta Gdańska w godzinach przedpołudniowych w Urzędzie Miejskim zawitała ekipa funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego (fot. : www.cba.gov.pl)

W czwartek 11 sierpnia, do Urzędu Miasta w Gdańsku weszli funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego.
Jak poinformował rzecznik prezydenta Gdańska „w godzinach przedpołudniowych w Urzędzie Miejskim zawitała ekipa funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego”.

Funkcjonariusze poprosili o wydanie w dokumentów związanych z umowami między Gminą Gdańsk a Pomeranką sp. z o.o. oraz dokumentów związanych ze zmianą planu zagospodarowania przestrzennego Jelitkowa w rejonie ul. Wypoczynkowej.

- Żądanie funkcjonariuszy wzbudziło w urzędzie lekkie zdumienie, jako że CBA już dwa razy te materiały dostawała – zarówno w roku 2012, jak i w roku 2014. A w tych sprawach od tamtego czasu nic się nie zmieniło – skomentował rzecznik.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • czytałemaktamisia, 2016-08-11 14:00:27

    Sprawę Bolka też badano kilka razy na różne sposoby aby "zatrzeć ślady" ale i tak nikt do tej pory nie uwierzył, że Bolek nie jest zwykłym kapusiem bezpieki i wojskowych służb informacyjnych, współpracujących wówczas z GRU i KGB.