PARTNER PORTALU
  • BGK

Daniel Hausner samorządowcem roku woj. podkarpackiego

  • Portalsamorzadowy.pl    20 lutego 2017 - 00:01
Daniel Hausner samorządowcem roku woj. podkarpackiego
Daniel Hausner. (fot. Facebook)

Daniel Hausner głosami czytelników PortalSamorzadowy.pl został wybrany najlepszym radnym 2016 r. w województwie podkarpackim.
Daniel Hausner jest radnym Stalowej Woli. Urodził się w 1976 roku. Z wykształcenia jest magistrem ekonomii. Zastępca prezesa stalowowolskiego oddziału Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej.

Otrzymał tytuł Wolontariusza Roku 2014 w plebiscycie ogłoszonym przez Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej Spectrum. Sam wolontariatem zaczął się zajmować niedługo po ukończeniu studiów. Zajmuje się rozdzielaniem żywności dla najuboższych mieszkańców Stalowej Woli. Niejednokrotnie, na własny koszt, rozwoził paczki dla potrzebujących.

W wyborach w 2014 r. startował do rady miejskiej z KWW Forum Mieszkańców, zdobywając 410 ważnych głosów.

W konkursie brali udział marszałek, prezydenci i wszyscy radni z woj. podkarpackiego, którzy znajdują się w bazie portalu. 

Głosowanie na samorządowca 2017 r. już się rozpoczęło

Głosowanie w plebiscycie „Wybierz samorządowca roku 2016 r.” zakończyło się 10 lutego, ale wszystkie głosy późniejsze nie będą stracone. Zostaną zaliczone „na konto” kolejnej edycji plebiscytu - na samorządowca roku 2017.

Serwis, gdzie na bieżąco można oceniać i komentować pracę rajców, prezydentów, marszałków i burmistrzów miast funkcjonuje od wyborów samorządowych w 2014 r. Każdy profil to opis wraz z krótką notą biograficzną (każdy radny może nadesłać na adres mailowy redakcji: samorzady@ptwp.pl także swoje zdjęcie i dodatkowe informacje o swojej osobie). W ocenianiu poparcia dla działań samorządowców w czasie pomagają aktywne wykresy.

Założenie serwisu było takie, by dać czytelnikom miejsce, forum do dzielenia się opiniami na temat prezydentów i radnych wszystkich miast tzw. prezydenckich. Od początku serwis cieszy się dużą popularnością, a z czasem zaczął się rozrastać o kolejne miasta - burmistrzowskie, z których otrzymaliśmy wyraźną prośbę samorządowców, by dołączyć ich do bazy. Obecnie w naszej bazie znajduje się blisko się blisko 180 miast oraz samorządy wojewódzkie. Dla Warszawy, z racji jej stołeczności zamieszczono profile nie tylko radnych miejskich, ale też radnych wszystkich warszawskich dzielnic. Serwis rozrósł się także o składy wszystkich szesnastu sejmików wojewódzkich.

Jeśli chcecie by profile rad i z waszych samorządów (w tym także powiatów, o które w 2017 r. szczególnie chcemy rozbudować serwis) zostały dołączone do bazy, czekamy na zgłoszenia. Aby zgłoszenie zostało uwzględnione powinno zawierać notkę biograficzną burmistrza/wójta/starosty oraz pełny skład rady z krótkimi opisami (data urodzenia, przynależność klubowa, funkcje w radzie, praca w komisjach) i ewentualnie zdjęciami. Zgłoszenie należy przesłać na adres mailowy redakcji: samorzady@ptwp.pl z tytułem wiadomości: NOWA RADA W SERWISIE OCEŃ RADNYCH.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.