Daniel Kołnierowicz został nowym szefem podlaskiej policji

• Insp. Daniel Kołnierowicz został powołany na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku.
• Akt powołania na stanowisko Komendanta wręczył wiceminister Jarosław Zieliński.
Daniel Kołnierowicz został nowym szefem podlaskiej policji
Inspektor Daniel Kołnierowicz zastąpił na stanowisku komendanta nadinsp. Sławomira Mierzwę. (fot. KWP Białystok)

Uroczystość powołania podlaskiego szefa Policji odbyła się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Uczestniczyli w niej wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński, Komendant Główny Policji insp. Zbigniew Maj, kierownictwo białostockiej Policji oraz przedstawiciele władz samorządowych i duchowieństwa.

- Jestem przekonany, że wykształcenie, doświadczenie i poczucie odpowiedzialności Pana Komendanta dają gwarancję dobrego kierowania garnizonem Policji w województwie podlaskim - powiedział podczas uroczystości wiceminister Jarosław Zieliński.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

Minister kierowany za pleców szarej eminencji J.Kaczyńskiego i to w dodatku jeszcze się śmieje , że ustrzelił jeszcze jednego z oddanych służbie Ojczyzny.

lustaszewski, 2016-01-16 22:05:53 odpowiedz

14Polecam artykuł Max Kolonko, który pokazuje, że Komorowski wraz z PO przez lata okradali Polskę i byli na usługach Niemców!!! Powinni za to wszystko odpowiedzieć przed nami, prawdziwymi POLAKAMI. Nie dajmy sobie dłużej mydlić oczu przez te niemieckie media. CZYTAJCIE JAK BYŁO!! bookstar.pl/8538... rozwiń

Damian, 2016-01-13 15:14:44 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE