PARTNER PORTALU
  • BGK

Daniel Kołnierowicz został nowym szefem podlaskiej policji

  • parlamentarny.pl (JS)    13 stycznia 2016 - 12:17
Daniel Kołnierowicz został nowym szefem podlaskiej policji
Inspektor Daniel Kołnierowicz zastąpił na stanowisku komendanta nadinsp. Sławomira Mierzwę. (fot. KWP Białystok)

• Insp. Daniel Kołnierowicz został powołany na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku.
• Akt powołania na stanowisko Komendanta wręczył wiceminister Jarosław Zieliński.
Uroczystość powołania podlaskiego szefa Policji odbyła się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Uczestniczyli w niej wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński, Komendant Główny Policji insp. Zbigniew Maj, kierownictwo białostockiej Policji oraz przedstawiciele władz samorządowych i duchowieństwa.

- Jestem przekonany, że wykształcenie, doświadczenie i poczucie odpowiedzialności Pana Komendanta dają gwarancję dobrego kierowania garnizonem Policji w województwie podlaskim - powiedział podczas uroczystości wiceminister Jarosław Zieliński.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (2)

  • lustaszewski, 2016-01-16 22:05:53

    Minister kierowany za pleców szarej eminencji J.Kaczyńskiego i to w dodatku jeszcze się śmieje , że ustrzelił jeszcze jednego z oddanych służbie Ojczyzny.
  • Damian, 2016-01-13 15:14:44

    14Polecam artykuł Max Kolonko, który pokazuje, że Komorowski wraz z PO przez lata okradali Polskę i byli na usługach Niemców!!! Powinni za to wszystko odpowiedzieć przed nami, prawdziwymi POLAKAMI. Nie dajmy sobie dłużej mydlić oczu przez te niemieckie media. CZYTAJCIE JAK BYŁO!! bookstar.pl/8538...  rozwiń