PARTNER PORTALU
 • BGK

"Doświetlona" strona wiceprezydenta Skierniewic

 • AW    5 września 2011 - 16:18
"Doświetlona" strona wiceprezydenta Skierniewic

O tym, ile namieszać może jeden informatyk w wizerunku kandydata na senatora przekonał się Piotr Łyżeń, wiceprezydent Skierniewic. Zamiast zdjęć z jego działalności, internauci mogli podziwiać kolekcję….lamp.
Ten młody człowiek pokonał pierwsze szczeble kariery politycznej jakiś czas temu. Czas na kolejny krok wybory do senatu 2011 – czytamy na stronie głównej internetowego portalu Piotra Łyżnia, wiceprezydenta Skierniewic, który kandyduje w wyborach parlamentarnych z listy PO. 

Zakładka „galeria” zachęca do zobaczenia kilku chwil z życia kandydata na senatora. Niestety zamiast zdjęć ilustrujących działalność publiczną czy prywatne życia pana Piotra, można było zobaczyć pokaźną kolekcje …lamp. Były żyrandole, kinkiety, lampy stołowe. Do wyboru do koloru - okrągłe, prostokątne, małe i większe.

Sam bohater strony nie krył zdziwienia, gdy o nietypowej galerii dowiedział się od portalusamorzadowego.pl. Podejrzewaliśmy nawet atak hakerów, a wyjaśnienie okazało się dużo bardziej prozaiczne. - To wina mojego informatyka, który obsługuje równocześnie stronę sklepu moich rodziców – tłumaczył zaskoczony Piotr Łyżeń. – Chyba go za to powieszę – dodał.

My dodamy od siebie, że lepiej informatyka oszczędzić, bo na pewno rzucił na kandydata nowe światło.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (6)

 • janko72, 2011-09-06 08:35:36

  W myśl zasady Nie ważne co piszą byle by nazwiska nie pomylili, a na debatę wejdę z chęcią, bo mam parę pytań.
 • Inny Informatyk, 2011-09-06 08:28:25

  Raczej na informatyku nie oszczędzał, bo taką stronka to parę złoty kosztuje, a strona jest niezła
 • czarnooka, 2011-09-05 22:12:23

  to bardzo przykre, że niektórzy tak to oceniają... Skoro nawet szczere chęci kandydata są żle oceniane, to można dojść do wniosku, że najlepiej się nie udzielać wcale...