PARTNER PORTALU
  • BGK

Edmund Kłósek samorządowcem roku w woj. śląskim

  • Portalsamorzadowy.pl    20 lutego 2017 - 00:01
Edmund Kłósek samorządowcem roku w woj. śląskim
Edmund Kłósek. (fot. arch.)

Edmund Kłósek, radny Zawiercia, został wybrany najlepszym samorządowcem woj. śląskiego, według głosów czytelników PortalSamorzadowy.pl.
Edmund Kłósek jest najlepszym samorządowcem roku 2016 w woj. śląskim, według głosów czytelników w plebiscycie organizowanym przez PortalSamorzadowy.pl.

Kłósek jest zastępcą dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Zawierciu. Wspiera LKS Olimpia Blanowice przy organizowaniu rozgrywek piłkarskich klasy B oraz turnieju piłkarskiego o Puchar Prezesa LKS Olimpia Blanowice.

W Radzie Miasta Zawiercia zasiada nie po raz pierwszy – w 2010 roku został wybrany jej przewodniczącym.

W wyborach samorządowych w 2014 roku startował z ramienia Niezależnej Alternatywy Wyborczej.

W głosowaniu na samorządowca roku w woj. śląskim brani byli pod uwagę zarówno radni, jak i prezydenci oraz marszałek województwa.

Głosowanie na samorządowca 2017 r. już się rozpoczęło

Głosowanie w plebiscycie „Wybierz samorządowca roku 2016 r.” zakończyło się 10 lutego, ale wszystkie głosy późniejsze nie będą stracone. Zostaną zaliczone „na konto” kolejnej edycji plebiscytu - na samorządowca roku 2017.

Serwis, gdzie na bieżąco można oceniać i komentować pracę rajców, prezydentów, marszałków i burmistrzów miast funkcjonuje od wyborów samorządowych w 2014 r. Każdy profil to opis wraz z krótką notą biograficzną (każdy radny może nadesłać na adres mailowy redakcji: samorzady@ptwp.pl także swoje zdjęcie i dodatkowe informacje o swojej osobie). W ocenianiu poparcia dla działań samorządowców w czasie pomagają aktywne wykresy.

Założenie serwisu było takie, by dać czytelnikom miejsce, forum do dzielenia się opiniami na temat prezydentów i radnych wszystkich miast tzw. prezydenckich. Od początku serwis cieszy się dużą popularnością, a z czasem zaczął się rozrastać o kolejne miasta - burmistrzowskie, z których otrzymaliśmy wyraźną prośbę samorządowców, by dołączyć ich do bazy. Obecnie w naszej bazie znajduje się blisko się blisko 180 miast oraz samorządy wojewódzkie. Dla Warszawy, z racji jej stołeczności zamieszczono profile nie tylko radnych miejskich, ale też radnych wszystkich warszawskich dzielnic. Serwis rozrósł się także o składy wszystkich szesnastu sejmików wojewódzkich.

Jeśli chcecie by profile rad i z waszych samorządów (w tym także powiatów, o które w 2017 r. szczególnie chcemy rozbudować serwis) zostały dołączone do bazy, czekamy na zgłoszenia. Aby zgłoszenie zostało uwzględnione powinno zawierać notkę biograficzną burmistrza/wójta/starosty oraz pełny skład rady z krótkimi opisami (data urodzenia, przynależność klubowa, funkcje w radzie, praca w komisjach) i ewentualnie zdjęciami. Zgłoszenie należy przesłać na adres mailowy redakcji: samorzady@ptwp.pl z tytułem wiadomości: NOWA RADA W SERWISIE OCEŃ RADNYCH.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.