PARTNER PORTALU
 • BGK

Grozi nam wyludnienie

 • Przegląd prasy/PAP/Nasz Dziennik    9 stycznia 2013 - 06:54
Grozi nam wyludnienie

Pod względem dzietności Polska jest na 209. miejscu wśród 222 państw, w których taka statystyka jest prowadzona.
Za nami są tylko kraje ogarnięte konfliktem zbrojnym lub tuż po jego zakończeniu - czytamy w „Naszym Dzienniku".

Liczba dzieci w Polsce systematycznie maleje, a krajowi grozi wyludnienie. Prognozy wskazują, że za 40 lat liczba Polaków zmaleje z 38,8 mln obecnie do 32 mln. Przyniesie to w efekcie określone problemy gospodarcze związane z brakiem rąk do pracy.

Jedyną receptą na omawiany kryzys jest rodzina. Ona to jest podstawą gospodarki. Tylko konsekwentna polityka prorodzinna państwa może zapobiec pogłębiającemu się kryzysowi.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (3)

 • Stary, 2013-01-09 15:01:12

  Kto piękny,młody i zdrowy,nie ma żony,lub męża niech wędruje tam,gdzie świat jest po ludzku ułożony,bo w Polsce to czas stracony.
 • po papraniec, 2013-01-09 09:10:28

  Oj tam, oj tam. Najważniejsze jest dać gejom i lizbijkom prawa równe rodzinom to problemy same się rozwiążą, he he.....
 • glews, 2013-01-09 08:44:44

  Ale o to chodzi od początku transformacji. O depopulację POlaków, którzy od 25 lat są królikami doświadczalnymi dla Grupy związanej z Bilderbergiem i Klubem Rzymskim. Stwierdzili oni w "Raporcie", że w Polsce Tuska są najbardziej zaawansowane globalne zalecenia ograniczania tzw. standardó...w do-życia; brak opieki medycznej, niskie głodowe emerytury i renty, likwidacja edukacji. POlacy to naród, który dąży do samozagłady. Ciekawe, kiedy to szaleństwo zostanie osądzone!!!  rozwiń