PARTNER PORTALU
  • BGK

Grzegorz Musiałowicz samorządowcem roku województwa lubuskiego

  • PortalSamorzadowy.pl    20 lutego 2017 - 00:01
Grzegorz Musiałowicz samorządowcem roku województwa lubuskiego
Grzegorz Musiałowicz, radny Gorzowa Wielkopolskiego.

Grzegorz Musiałowicz, radny Gorzowa Wielkopolskiego, został wybrany przez czytelników PortalSamorzadowy.pl najlepszym samorządowcem województwa lubuskiego w 2016 r.
Grzegorz Musiałowicz dopiero pierwszą kadencję zasiada w gorzowskiej Radzie Miasta. Należy do klubu radnych Ludzie dla Miasta.

Prezes Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Zawarcia, członek zarządu Zachodniego Stowarzyszenia Muzyków i Producentów

Urodzony w 1967 r. Jest absolwentem Liceum Ekonomicznego w Gorzowie Wielkopolskim oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Zdobył wiele certyfikatów, m.in. certyfikat „Pracownik w społeczeństwie informacyjnym”, Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych „ECDL-Start”, „ECDL e-Obywatel”, „ECDL Web-starter”, „Konsultant obsługi projektów” i inne.

Pracuje w Miejskim Zakładzie Komunikacji. Jest też dyrektorem Ośrodka Rejonowego Związku Lubuskich Organizacji Pozarządowych w Gorzowie.

Głosowanie na samorządowca 2017 r. już się rozpoczęło

Głosowanie w plebiscycie „Wybierz samorządowca roku 2016 r.” zakończyło się 10 lutego, ale wszystkie głosy późniejsze nie będą stracone. Zostaną zaliczone „na konto” kolejnej edycji plebiscytu - na samorządowca roku 2017.

Serwis, gdzie na bieżąco można oceniać i komentować pracę rajców, prezydentów, marszałków i burmistrzów miast funkcjonuje od wyborów samorządowych w 2014 r. Każdy profil to opis wraz z krótką notą biograficzną (każdy radny może nadesłać na adres mailowy redakcji: samorzady@ptwp.pl także swoje zdjęcie i dodatkowe informacje o swojej osobie). W ocenianiu poparcia dla działań samorządowców w czasie pomagają aktywne wykresy.

Założenie serwisu było takie, by dać czytelnikom miejsce, forum do dzielenia się opiniami na temat prezydentów i radnych wszystkich miast tzw. prezydenckich. Od początku serwis cieszy się dużą popularnością, a z czasem zaczął się rozrastać o kolejne miasta - burmistrzowskie, z których otrzymaliśmy wyraźną prośbę samorządowców, by dołączyć ich do bazy. Obecnie w naszej bazie znajduje się blisko 180 miast oraz samorządy wojewódzkie. Dla Warszawy, z racji jej stołeczności, zamieszczono profile nie tylko radnych miejskich, ale też radnych wszystkich warszawskich dzielnic. Serwis rozrósł się także o składy wszystkich szesnastu sejmików wojewódzkich.

Jeśli chcecie, by profile rad i z waszych samorządów (w tym także powiatów, o które w 2017 r. szczególnie chcemy rozbudować serwis) zostały dołączone do bazy, czekamy na zgłoszenia. Aby zgłoszenie zostało uwzględnione, powinno zawierać notkę biograficzną burmistrza/wójta/starosty oraz pełny skład rady z krótkimi opisami (data urodzenia, przynależność klubowa, funkcje w radzie, praca w komisjach) i ewentualnie zdjęciami. Zgłoszenie należy przesłać na adres mailowy redakcji: samorzady@ptwp.pl z tytułem wiadomości: NOWA RADA W SERWISIE OCEŃ RADNYCH.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.