PARTNER PORTALU
  • BGK

Hanna Zdanowska odpowiada na zarzuty prokuratury

  • pt    28 sierpnia 2017 - 14:59
Hanna Zdanowska odpowiada na zarzuty prokuratury
Sprawa nie ma żadnego związku ze sprawowaną przeze mnie funkcją, dotyczy moich prywatnych rozliczeń z partnerem - wyjaśnia Hanna Zdanowska (fot. uml.lodz.pl)

- Sąd już raz w tej sprawie przyznał mi rację i uznał, że prokuratura nie miała prawa postawić mi jednego z zarzutów i prowadzić postępowania – odpowiada prezydent Łodzi na skierowanie do sądu aktu oskarżenia przeciwko niej.
Prokuratura Okręgowa w Gorzowie Wlkp. skierowała 25 sierpnia do Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi akt oskarżenia przeciwko prezydent Łodzi. Zarzuca w nim Hannie Zdanowskiej poświadczenie nieprawdy w dokumentach w celu uzyskania kredytu przez jej partnera Włodzimierza G. – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp. Roman Witkowski.

- Zarzuty są absurdalne, sprawa została wyjaśniona. Sąd już raz w tej sprawie przyznał mi rację i uznał, że prokuratura nie miała prawa postawić mi jednego z zarzutów i prowadzić postępowania – odpowiada w wydanym oświadczeniu prezydent Zdanowska i przypomina, że sama prokuratura w czerwcu tego roku ostatecznie umorzyła główny postawiony jej zarzut.

- Jeden z kredytów został już przeze mnie spłacony, a drugi jest regularnie spłacany przez mojego partnera. Bank nie poniósł żadnej szkody. Jestem niewinna, nie zrobiłam nic złego – dodaje Hanna Zdanowska. - Sprawa nie ma żadnego związku ze sprawowaną przeze mnie funkcją, dotyczy moich prywatnych rozliczeń z partnerem.

Hanna Zdanowska poprosiła też media piszące o sprawie o podawanie jej imienia i nazwisk oraz wizerunku.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.