PARTNER PORTALU
 • BGK

Jacek Karnowski nie będzie chodził do fryzjera, dopóki PiS będzie rządził

 • MN    6 lutego 2017 - 15:55
Jacek Karnowski nie będzie chodził do fryzjera, dopóki PiS będzie rządził
Jacek Karnowski wybrał nową formę protestu przeciwko PiS. (fot. Facebook)

• Jacek Karnowski nie będzie chodził do fryzjera tak długo, jak Prawo i Sprawiedliwość będzie miało władzę w kraju.

• Prezydent założył się o to ze swoimi znajomymi i ma zamiar dotrzymać tego postanowienia.
Jacek Karnowski, wieloletni prezydent Sopotu i przeciwnik polityki Prawa i Sprawiedliwości, zapowiedział, że nie będzie chodził do fryzjera dopóki w Polsce rządzi PiS.

W rozmowie z Onetem Magdalena Jachim z biura prasowego prezydenta Sopotu powiedziała, że Karnowski zawarł taki zakład ze swoimi znajomymi, nie związanymi ze środowiskami politycznymi.

Włodarz Sopotu miał powiedzieć: - Nie będą ścinał włosów, dopóki w Polsce będzie rządzić ekipa, która niszczy Polskę.

Jacek Karnowski często i chętnie wyraża swoje niezadowolenie z rządów Prawa i Sprawiedliwości. Gdy prezes PiS zapowiedział wprowadzenia dwukadencyjności wśród samorządów, Karnowski stwierdził, że Jarosław Kaczyński nie rozumie pojęcia lokalności i zaznaczył, że ciekawie by było, gdyby prezes PiS miał doświadczenie w samorządzie.

Z kolei 13 grudnia ubiegłego roku otwarcie zachęcał do udziału w demonstracji Komitetu Obrony Demokracji przeciwko rządom PiS. 

– Moim zdaniem PiS będzie rządził w Polsce co najmniej dwie kadencje, ale jest i dobra wiadomość dla prezydenta Karnowskiego: oceniam, że w następnych wyborach samorządowych nie zostanie wybrany na prezydenta Sopotu, i będzie mógł spokojnie pójść do fryzjera – tak z kolei sprawę skomentował dla Onetu sopocki radny PiS, Bartosz Łapiński.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (6)

 • POgratulować obrońców..., 2017-02-07 21:20:30

  Do Andrzej STAWSKI - Sopot: pretorianie jak to pretorianie - język z rynsztoka...
 • Andrzej STAWSKI - Sopot, 2017-02-07 21:06:50

  Do jancz: (...), 4 hu..e od mojego Prezydenta , czy to jasne !!!!!!!!!!
 • jancz, 2017-02-07 15:39:23

  Błazen; niech się jeszcze przykuje do drzewa tak jak już inne błazny ćwiczyły. Och jak sie tym przyjmą, ci siepacze z PiS-u- i jak tu dyskutować z takimi orłami samorządowymi? O czym? O długości włosów? To tak jak z tymi Muchami, Pomaskami, /Scheuring-Wielgus, Pichowicz, Szczyrbą i Nitrasem. Przetrz...ymac ich pozy, błazeństwa i głupotę. Skąd oni się wzięli?  rozwiń