PARTNER PORTALU
  • BGK

Jacek Sasin chce uchwał rady miasta ws. budowy pomników L. Kaczyńskiego i ofiar katastrofy

  • PAP/JS    14 czerwca 2017 - 18:52
Jacek Sasin chce uchwał rady miasta ws. budowy pomników L. Kaczyńskiego i ofiar katastrofy
Poseł PiS Jacek Sasin (fot.:youtube.com)

Poseł PiS Jacek Sasin zwrócił się do prezydent stolicy o przygotowanie i przedłożenie radzie miasta Warszawy uchwał dot. wzniesienia pomnika Lecha Kaczyńskiego, w osi ulicy Michała Tokarzewskiego-Karaszewicza, oraz pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej na skwerze ks. Twardowskiego,
Sasin w mediach społecznościowych zamieścił dwa wnioski skierowane do Rady Warszawy za pośrednictwem prezydent stolicy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Jeden to wniosek o przygotowanie i przedłożenie Radzie Warszawy projektu uchwały o wzniesieniu pomnika Śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, drugi dotyczy przygotowania i przedłożenie Radzie Warszawy projektu uchwały o wzniesieniu pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 r.

"Zwracam się do pani prezydent o przygotowanie i przedłożenie Radzie Miasta Stołecznego Warszawy projektu uchwały w sprawie wzniesienia pomnika śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, usytuowanego w osi ulicy Michała Tokarzewskiego-Karaszewicza przy zbiegu z ulicą Krakowskie Przedmieście" - napisał w pierwszym piśmie Sasin.

W drugim wniosku zwraca się również do prezydent stolicy o przygotowanie i przedłożenie projektu uchwały w sprawie wyniesienia pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 r. usytuowanego w północnej części skweru im. ks. Jana Twardowskiego, przy ulicy Karowej. 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.