PARTNER PORTALU
 • BGK

Jan Szyszko: Przepisy dot. wycinki drzew na posesjach - bardzo dobre

 • PAP/JS    20 lutego 2017 - 21:42
Jan Szyszko: Przepisy dot. wycinki drzew na posesjach - bardzo dobre
Minister środowiska Jan Szyszko (fot.facebook.com/prof.JanSzyszko)

Przepisy dotyczące wycinki drzew na prywatnych posesjach to projekt bardzo dobry z punktu widzenia prawa własności, bo każdy ma prawo robić ze swoją działką, co chce - powiedział minister środowiska Jan Szyszko.
Szef resortu środowiska Jan Szyszko, pytany wieczorem w TVP Info o to, że prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zadeklarował w poniedziałek, iż przepisy dotyczące wycinki drzew na prywatnych posesjach muszą zostać zmienione, odpowiedział dziennikarzowi: "To jest informacja, którą pan posiada".

"Ja myślę, że pan premier Kaczyński jest na pewno człowiekiem, który dokładnie rozważa wszelkiego rodzaju ustawy i na pewno rozważa tak, aby ustawy były sprawiedliwe, dobre (...) i równocześnie nie budziły jakichkolwiek wątpliwości również i korupcyjnych" - mówił.

Dodał, że trzeba szanować prawo własności. "Mam prawo zagospodarować sobie mój ogród, żeby drzewo pasowało do architektury krajobrazu, który ja sobie (...) stworzyłem" - zaznaczył.

Jak mówił, "to projekt poselski, który niezwykle popiera i popierał".

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (7)

 • samorządowiec od 1990 r, 2017-02-24 10:11:39

  Do matabane: Jak zarobią to ich szczęście co nam do tego ,ktoś zapłaci podatek -najgorzej jak zarobi Państwo w sposób nieuprawniony, to wyda je na zdobycie elektoratu .
 • ., 2017-02-24 09:53:32

  Do w.potega@neostrada.pl: Ta ustawa nie obejmuje lasów
 • Szukać tam gdzie śmierdzi, 2017-02-21 11:33:21

  Panie Prezesie J. Kaczyński - proszę przyjrzeć się raczej tej sprawie śmierdzącej lobbingiem portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/poprawka-senatu-w-sprawie-in-house-pokazuje-sile-brudnych-pieniedzy,81668.html