PARTNER PORTALU
  • BGK

Janusz Jagielski samorządowcem roku woj. zachodniopomorskiego

  • Portalsamorzadowy.pl    20 lutego 2017 - 00:01
Janusz Jagielski samorządowcem roku woj. zachodniopomorskiego
Janusz Jagielski. (fot. Facebook)

Janusz Jagielski, radny Szczecina, został wybrany najlepszym samorządowcem 2016 roku w woj. zachodniopomorskim, według głosów czytelników PortalSamorzadowy.pl.
Janusz Jagielski jest absolwentem Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Ukończył również studia podyplomowe na Politechnice w Opolu oraz doktoranckie na Uniwersytecie Szczecińskim.

Wykładowca TQM na Politechnice Szczecińskiej. Współautor „Rządowej strategii dla gospodarki morskiej” za rządów Prawa i Sprawiedliwości. Autor 20 publikacji z ekonomi i zarządzania.
Był prezesem Szczecińskiej Stoczni Remontowej „Gryfia” SA. Członek Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

Urodził się w 1949 roku. Jest radnym z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

W naszym plebiscycie czytelnicy mogli wskazać najlepszego samorządowca wybierając wśród radnych, prezydentów i marszałków.

Głosowanie na samorządowca 2017 r. już się rozpoczęło

Głosowanie w plebiscycie „Wybierz samorządowca roku 2016 r.” zakończyło się 10 lutego, ale wszystkie głosy późniejsze nie będą stracone. Zostaną zaliczone „na konto” kolejnej edycji plebiscytu - na samorządowca roku 2017.

Serwis, gdzie na bieżąco można oceniać i komentować pracę rajców, prezydentów, marszałków i burmistrzów miast funkcjonuje od wyborów samorządowych w 2014 r. Każdy profil to opis wraz z krótką notą biograficzną (każdy radny może nadesłać na adres mailowy redakcji: samorzady@ptwp.pl także swoje zdjęcie i dodatkowe informacje o swojej osobie). W ocenianiu poparcia dla działań samorządowców w czasie pomagają aktywne wykresy.

Założenie serwisu było takie, by dać czytelnikom miejsce, forum do dzielenia się opiniami na temat prezydentów i radnych wszystkich miast tzw. prezydenckich. Od początku serwis cieszy się dużą popularnością, a z czasem zaczął się rozrastać o kolejne miasta - burmistrzowskie, z których otrzymaliśmy wyraźną prośbę samorządowców, by dołączyć ich do bazy. Obecnie w naszej bazie znajduje się blisko 180 miast oraz samorządy wojewódzkie. Dla Warszawy, z racji jej stołeczności, zamieszczono profile nie tylko radnych miejskich, ale też radnych wszystkich warszawskich dzielnic. Serwis rozrósł się także o składy wszystkich szesnastu sejmików wojewódzkich.

Jeśli chcecie, by profile rad i z waszych samorządów (w tym także powiatów, o które w 2017 r. szczególnie chcemy rozbudować serwis) zostały dołączone do bazy, czekamy na zgłoszenia. Aby zgłoszenie zostało uwzględnione, powinno zawierać notkę biograficzną burmistrza/wójta/starosty oraz pełny skład rady z krótkimi opisami (data urodzenia, przynależność klubowa, funkcje w radzie, praca w komisjach) i ewentualnie zdjęciami. Zgłoszenie należy przesłać na adres mailowy redakcji: samorzady@ptwp.pl z tytułem wiadomości: NOWA RADA W SERWISIE OCEŃ RADNYCH.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (2)

  • Robert Niedzielski, 2017-05-03 17:50:27

    Popieram, b. dobry radny
  • władzia, 2017-02-22 21:02:16

    no to sobie poklikał. Przecież nikt go nie zna. Co zrobił ? nic, poklikał sam sobie na stronie