PARTNER PORTALU
  • BGK

Jarosław Gowin wskazał kandydata na prezydenta Gdańska. PiS się zgodzi?

  • PAP/JS    26 stycznia 2018 - 19:45
Jarosław Gowin wskazał kandydata na prezydenta Gdańska. PiS się zgodzi?
Gowin poinformował, że na wspólnego kandydata na prezydenta Gdańska zaproponował PiS szefa pomorskich struktur Porozumienia Karola Rabendę (fot. pixabay.com)

Jarosław Gowin, który przebywał w piątek (26 stycznia) był pytany dziennikarzy o plany jego partii Porozumienie przed jesiennymi wyborami samorządowymi.
Poinformował, że na wspólnego kandydata na prezydenta Gdańska zaproponował PiS szefa pomorskich struktur Porozumienia Karola Rabendę. "Ale otwarci też jesteśmy na inne kandydatury. Czekamy na decyzję kolegów z Prawa i Sprawiedliwości kogo oni będą chcieli desygnować jako kandydata. Jestem przekonany, że uzgodnimy wspólną kandydaturę" - ocenił.

"W wielu miastach Polski trwają rozmowy na temat wspólnych kandydatów obozu Zjednoczonej Prawicy, ale na pewno będą też miejsca, w których Porozumienie poprze kogo innego niż Prawo i Sprawiedliwość czy Solidarna Polska. Przykładem może być Toruń, gdzie my już zapowiedzieliśmy poparcie dla obecnie urzędującego prezydenta Michała Zaleskiego" - dodał Gowin.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • Anna KLZ, 2018-01-29 23:33:13

    uważam że w Gdańsku jest czas na KOBIETĘ - Prezydenta. o p. Rabieju zbyt dużo pisano.