PARTNER PORTALU
 • BGK

Jarosław Kaczyński: Przepisy dot. wycinki drzew na prywatnych posesjach będą zmienione

 • PAP/JS    20 lutego 2017 - 19:48
Jarosław Kaczyński: Przepisy dot. wycinki drzew na prywatnych posesjach będą zmienione
Jarosław Kaczyński (fot.beatamazurek.com.pl)

Przepisy dotyczące wycinki drzew na prywatnych posesjach będą zmienione - zadeklarował prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania z warszawskimi i podwarszawskimi strukturami partii.
W poniedziałek (20 lutego) w siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie odbyło się spotkanie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z warszawskimi i podwarszawskimi strukturami partii. W spotkaniu uczestniczyli m.in. szef MSWiA Mariusz Błaszczak, minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński (szef warszawskich struktur PiS), a także posłowie Jarosław Krajewski i Paweł Lisiecki.

Według uczestników spotkania prezes ostro skrytykował ministerstwo środowiska za przepisy dot. wycinki drzew na prywatnych posesjach. "Prezes powiedział, że jest przeciw tym rozwiązaniom i będzie ich zmiana. Stwierdził, że widać w tym prawie lobbing" - poinformował warszawski polityk partii.

Od 1 stycznia obowiązują zliberalizowane przepisy dot. wycinki drzew na prywatnych posesjach. Zgodnie z nimi, właściciel nieruchomości może bez zezwolenia wyciąć drzewo na swojej działce, bez względu na jego obwód, jeśli nie jest to związane z działalnością gospodarczą.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (13)

 • Bulwers, 2017-02-24 10:41:19

  Do kapa: pisz sobie co chcesz, nawet wulgaryzmy jeśli tylko na taką ekspresję Cię stać, ale pamiętaj: Polska - zawsze z wielkiej litery!
 • kapa, 2017-02-22 09:13:05

  Niech się powygłupia z kotem w domowym zaciszu a odpi3rdoli się w końcu od polski.
 • Siła brudnych pieniędzy?, 2017-02-21 17:18:17

  Do Dobrarada: Jeszcze jedna dobra rada - Pan Prezes powinien sprawdzić jak to się stało, że PiS poparł poprawkę senatu do przyjętej wcześniej ustawy, poprawkę wedle której zyski z comiesięcznych opłat za śmieci polskich obywateli będą transferowane za granicę... portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komu...nalna/poprawka-senatu-w-sprawie-in-house-pokazuje-sile-brudnych-pieniedzy,81668.html  rozwiń