PARTNER PORTALU
  • BGK

Kandydaci PO wesprą prezydenta Wałbrzycha

  • PAP    24 sierpnia 2011 - 13:28
Kandydaci PO wesprą prezydenta Wałbrzycha

Kandydaci PO w wyborach do Sejmu i Senatu będą wspierać prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja w odnowie sytuacji w Wałbrzychu.
Taką deklarację złożył marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna. Roman Szełemej (zabierz głos/oceń prezydenta), popierany przez Platformę Obywatelską, wygrał niedawne przedterminowe wybory prezydenckie w Wałbrzychu.

Czytaj też: Nowy prezydent Wałbrzycha obiecuje zmiany

Były one wynikiem wyroku Sądu Okręgowego w Świdnicy, który pod koniec kwietnia zdecydował, że trzeba powtórzyć wybory, bo w ich trakcie dochodziło do korupcji wyborczej.

Schetyna wraz z prezydentem Wałbrzycha wziął udział w konferencji prasowej, na której zaprezentowano kandydatów do Sejmu i Senatu PO w okręgu wałbrzyskim.

Marszałek podkreślił, że po powtórzonych wyborach na prezydenta Wałbrzycha wybory ogólnopolskie będą kolejnym krokiem „w odnowie sytuacji w tym mieście”.

„Wybór Romana Szełemeja jest dowodem, że Wałbrzyszanie chcą zamian w mieście; kolejnym krokiem będą wybory do Sejmu i Senatu, a kandydaci PO to osoby, które będą dobrze reprezentować Wałbrzych i wspierać prezydenta w odnowie miasta” – mówił Schetyna.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.