PARTNER PORTALU
  • BGK

Kłopotek: PiS wie, co robić, by nie tracić popularności

  • Parlamentarny.pl    29 sierpnia 2016 - 16:15
Kłopotek: PiS wie, co robić, by nie tracić popularności
Eugeniusz Kłopotek (Fot.: Adrian Grycuk/Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0)

Plan Morawieckiego, 500 plus, dentyści w szkołach, to zdaniem Eugeniusza Kłopotka z PSL sprytny sposób PiS na podtrzymywanie popularności.
Poseł PSL Eugeniusz Kłopotek w rozmowie z serwisem Parlamentarny.pl zapowiada, że tegoroczna jesień w Sejmie będzie gorąca. To za sprawą „sprytnej polityki wewnętrznej Prawa i Sprawiedliwości”.

- Będąc cały czas w sporze z opozycją, szczególnie z PO i Nowoczesną, podtrzymuje napięcie wśród swojego żelaznego elektoratu. Do tego daje ludziom po kawałeczku chleba, jak to słynne 500 plus – mówi Kłopotek.

Polityk odnosi się także do sytuacji w polskim rolnictwie i problemów z chorobą pomoru świń.

- Żadna choroba ludzi i zwierząt nie zna granic. Chodzi o to, w jaki sposób potrafimy skutecznie ograniczać skutki ewentualnej choroby zakaźnej. W moim województwie też jest szum, bo te padłe, zarażone sztuki trzody są utylizowane w jednym z zakładów na terenie kujawsko-pomorskiego. Rolnicy obawiają się, że choroba przeniesie się na stada świń w naszym województwie – kontynuuje pochodzący z Bydgoszczy polityk.

Cały wywiad czytaj na Parlamentarny.pl

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (2)

  • to tylko kwestia 2 lat , 2016-08-30 14:46:24

    Kłopotek .. tak im braknie, komunizm PZPR padł i padnie komunizm PiS
  • jancz, 2016-08-30 08:47:47

    Każdy mógł. Zwłaszcza przy pełni władzy. Najważniejsza jego wypowiedź sprzed kilku tygodni: "Jak to jest: nam przez osiem lat wmawiano, że nic się nie da zrobić. Teraz widzę, że wszystko się da. Tylko trzeba chcieć". I stąd ta niechęć do kogoś, kto ma jakieś pomysły i próbuje je wprowadzić... w czyn. Czasem się pomyli, często skoryguje, czasem z nich wycofa, ale coś sensownego robi nie oglądając się na wybrzydzaczy, których jedynym marzeniem jest, by było jak przedtem - profitentom hasła: "By żyło się lepiej". Tak, tylko wybrańcom i przez lata tym samym. Skończyło się. Stąd ta furia. Bo jak tak można. Ano można. A dlaczego nie?  rozwiń