PARTNER PORTALU
  • BGK

Kolejne ulgi w programie Karta Dużej Rodziny

  • PAP    15 kwietnia 2015 - 12:51
Kolejne ulgi w programie Karta Dużej Rodziny
Karta Dużej Rodziny przyznawana jest każdemu członkowi rodziny, także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka (fot. Flickr.com / _big_mouth_ )

Wśród nowych zniżek są między innymi kolejne ulgi na usługi bankowe i ubezpieczeniowe, na zakup materiałów budowlanych oraz podręczników szkolnych.
- Kartę Dużej Rodziny ma już blisko milion Polaków. Mogą korzystać ze zniżek u 550 partnerów programu w ponad 5000 placówek w całym kraju. To bardzo realna pomoc w ich codziennym życiu - powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz, minister pracy i polityki społecznej podczas uroczystego podpisania kolejnych umów partnerskich. Spotkanie odbyło się 15 kwietnia w Muzeum Narodowym w Warszawie.

Do programu dołączyli: Muzeum Narodowe w Warszawie, sieć sklepów z artykułami budowlanymi Praktiker, Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, Uzdrowisko Busko-Zdrój, bank BZ WBK, towarzystwo ubezpieczeniowe AVIVA, hotele Orbis, wydawnictwo Nowa Era, pralnie 5aSec oraz sklepy z wyposażeniem wnętrz Comfortbe-Softbe.

Bank BZ WBK oferuje zniżki w opłatach za kartę kredytową, ubezpieczeniu dla posiadaczy konta oraz na prowizję w udzieleniu kredytu.

- Dołączając do programu Karta Dużej Rodziny doceniamy wysiłek rodziców, którzy biorą na swoje barki wychowanie nowego pokolenia - powiedział Łukasz Molenda z banku BZ WBK. AVIVA oferuje zniżkę 20 proc. przy zakupie ubezpieczenia zdrowotnego, a także bezpłatne ubezpieczenie NNW dla dzieci. Ulgi obowiązywać będą od 1 lipca br.

- Przystępując do Karty Dużej Rodziny przygotowaliśmy dla jej członków rodzin wielodzietnych pakiet ubezpieczeń, który oferuje spokój i pewność wsparcia w różnych sytuacjach życiowych - powiedział Adam Uszpolewicz, prezes Grupy Aviva w Polsce. PTTK oferuje od 5 do 20 proc. zniżki na noclegi, wyżywienie oraz wypożyczenie sprzętu w placówkach, które przystąpiły do programu.

- Przystąpiliśmy do programu zapraszając rodziny wielodzietne do ponad 50 obiektów położonych w górach, nad morzem i nad jeziorami - powiedział Roman Bargieła, prezes ZG PTTK.

Czytaj też: Czego oczekujemy od Karty Dużej Rodziny?

Uzdrowisko Busko-Zdrój oferuje 20 proc. zniżki na pobyt leczniczy i dodatkowe zabiegi. - Dzięki włączeniu się w program sprawiamy, że z naszymi usługami nie tylko docieramy do jeszcze szerszego grona odbiorców, ale czynimy te usługi bardziej dostępnymi dla ich kieszeni - powiedział Wojciech Legawiec, prezes zarządu "Uzdrowisko Busko-Zdrój". Muzeum Narodowe w Warszawie oferuje 50 proc. zniżki na bilet dla dorosłej osoby na wystawy oraz bilet za 1 zł dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia.

- Nasz udział w programie pozwoli korzystać z muzealnych atrakcji rodzinom, dla których do tej pory kupno biletów dla kilkorga osób było barierą finansową nie do pokonania - powiedział Mateusz Labuda, zastępca dyrektora Muzeum Narodowego w Warszawie

Praktiker oferuje 10 proc. rabatu na towary znajdujące się w ofercie sklepu. - Mamy nadzieję, że nasz udział w programie pokaże, jak ważne jest prowadzenie biznesu odpowiedzialnego społecznie - powiedziała Patrycja Florczyk z Praktiker Polska. EBS, właściciel sieci pralni 5aSec, oferuje rabat 20 proc. na wszystkie usługi oraz rabat 40 proc. na wszystkie usługi przy jednorazowym oddaniu do czyszczenia 3 sztuk odzieży.

- Duża rodzina to dużo radości, miłości, ale też dużo obowiązków w życiu codziennym. Przystępując do programu chcemy odciążyć rodziców - powiedział Marek Szumlański, członek zarządu EBS.

REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • AdamK, 2016-05-28 09:23:47

    W HQ Fotolab Fujifilm we Wrocławiu na KATRĘ DUŻEJ RODZINY można otrzymać rabat: 10% - na wywołanie zdjęć cyfrowych i analogowych 20% - na wykonanie zdjęć do dokumentów: dowód osobisty, paszport, prawa jazdy, legitymacja, dyplom, wiza