PARTNER PORTALU
 • BGK

Krystyna Pawłowicz do prezydentów miast: Ile ofiar potrzeba, byście przestali wreszcie kombinować?

 • JS    18 sierpnia 2017 - 20:46
Krystyna Pawłowicz do prezydentów miast: Ile ofiar potrzeba, byście przestali wreszcie kombinować?
Krystyna Pawłowicz skomentowała atak terrorystyczny w Barcelonie fot.youtube.com)

W czwartek (17 sierpnia) po południu kierowca furgonetki wjechał w tłum na promenadzie Las Ramblas w centrum Barcelony, zabijając co najmniej 13 osób i raniąc ponad 100. Sprawca ataku, do którego przyznało się Państwo Islamskie, wciąż pozostaje na wolności.
Odnosząc się do tych wydarzeń posłanka Krystyna Pawłowicz napisała na Facebooku: "I co, PO-wscy prezydenci Gdańska, Poznania, Warszawy i innych miast, ile ofiar potrzeba, byście przestali wreszcie kombinować - na złość Polakom - w sprawach zbrodniczego "ubogacania" niewinnych ludzi?"

Polityk doczekała się odpowiedzi od prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. 

- Ile trzeba mieć w sobie niechęci, a nawet nienawiści do ludzi? - zapytał proszony o komentarz przez Wirtualną Polskę Adamowicz.  

- W ten sposób Krystyna Pawłowicz staje się - być może mimowolnym - sojusznikiem terrorystów, których celem jest zastraszenie Europejek i Europejczyków - stwierdził. Jednocześnie zaznaczył, że "Gdańsk to miasto Solidarności i teraz solidaryzuje się w cierpieniu z Barceloną". - A z kim solidaryzuje się poseł Pawłowicz? - zapytał.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (16)

 • Krysia, 2017-08-25 22:54:28

  Zwolennicy PiS nie martwcie się nikt tu nie chce przyjeżdżać. Jest ruch bezwizowy i gdyby ktoś chciał dokonać zamachu to bez problemu wjeżdża do naszego kraju. Tylko jest jeden problem my ich nie interesujemy. Więc w czym problem.
 • lustro prawdę ci powie, 2017-08-25 19:32:35

  Do Młot na debili: Coponiektórzy "opozycjoniści" na swoich wiecach i piekielnych marszach tak się zatracają w wypowiadaniu chorych rzeczy, że zatracają poczucie rzeczywistości. Warto przypomnieć tu jedną panią wykrzykującą swego czasu na KOD-owskich marszach: "Precz z kurduplem".... Pani ta nie przeglądała się dawno w lusterku, bo gdyby to zrobiła, na pewno otrzymałaby odpowiedź: "Nie krytykuj innych, gdy sama wyglądasz jak kaszalot".  rozwiń
 • Młot na debili, 2017-08-25 19:16:46

  Posłanka Krystyna Pawłowicz to jedna z inteligentniejszych kobiet w polskiej polityce. Oprócz rozumu posiada dodatkowo poczucie humoru i bardzo trzeźwą ocenę sytuacji. Na tle pustaków i pustaczek z partii opozycyjnych wypada bardzo dobrze. Ponieważ zaś mówi prosto z mostu, to, co myśli, pustactwo op...ozycyjne, nie mając żadnych konkretnych argumentów do walki z nią, chwyta się żałosnych metod, krytykując kulawo, a to jej ubiór, a to sylwetkę, zapominając, że konkursy dla Miss i Misterów Polonia to nie ta branża. Żałosne to.  rozwiń