PARTNER PORTALU
  • BGK

Krystyna Pawłowicz krytykuje wprowadzenie opłat w centrach miast

  • MIW    10 stycznia 2018 - 14:58
Krystyna Pawłowicz krytykuje wprowadzenie opłat w centrach miast
Posłanka Krystyna Pawłowicz (fot. facebook.com)

Przyjęta przez rząd ustawa o elektromobilności i paliwach alternatywnych doczekała się krytyki ze strony… posłanki Krystyny Pawłowicz (PiS). Na swym facebookowym profilu ostro skrytykowała pomysł wprowadzenia opłat za wjazd do centrów miast, co właśnie ma umożliwić wspomniana ustawa.
- TEN KTO wprowadzi opłaty za wjazd do centrów miast - UTRUDNI ŻYCIE milionom Polaków, narazi na wysokie koszty i utrudnienia przy załatwianiu podstawowych życiowych spraw, utrudni dowozy do lekarzy, do pracy, do urzędów, niepełnosprawnych i osoby z dziećmi narazi na duże wydatki, da kolejne przywileje bogatym, których stać na b. drogie samochody elektryczne - TEN PRZEGRA WYBORY ! – ostrzega (pisownia oryginalna) posłanka Pawłowicz.

Czytaj: Strefy czystego transportu w Poznaniu, Krakowie i gdzie jeszcze?

Choć posłanka konkretnie nie wskazuje adresatów tych ostrzeżeń, to zapisy ustawy nie pozostawiają wątpliwości - są nimi władze samorządowe, gdyż to do nich należeć ma decyzja o wprowadzeniu (lub nie) stref czystego transportu, do których samochody z silnikami spalinowymi będą mogły wjeżdżać tylko po uiszczeniu stosownej opłaty.

Czytaj: Mniejsze miasta też chcą wyższych opłat za parkowanie

- Podrożeją taksówki, towary i wszystkie usługi w centrach miast... Dość tyranii „ekologów” utrudniających i podrażających i tak wysokie koszty życia w miastach zwykłym ludziom, którzy dzięki ”DobrejZmianie” mogli odbić się od dna. Drażnienie ludzi kolejnymi utrudnieniami i opłatami zawsze w historii źle się kończyło – kontynuuje swój wywód posłanka Pawłowicz.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.