PARTNER PORTALU
  • BGK

Krzysztof Kondraciuk odwołany ze stanowiska szefa GDDKiA

  • PAP/JS    9 listopada 2017 - 18:22
Krzysztof Kondraciuk odwołany ze stanowiska szefa GDDKiA
Krzysztof Kondraciuk został powołany na szefa Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad 12 grudnia ubiegłego roku (fot. GDDKiA)

Premier Beata Szydło odwołała Krzysztofa Kondraciuka ze stanowiska Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad - wynika ze źródeł zbliżonych do rządu.
Jak wynika z informacji, ma to związek z "koniecznością zapewnienia płynnej i skutecznej realizacji zadań powierzonych ministrowi infrastruktury i budownictwa". Obowiązki p.o. szefa GDDKiA przejmie zastępca Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad Jacek Gryga.

Krzysztof Kondraciuk został powołany na szefa Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad 12 grudnia ubiegłego roku. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora oddziału GDDKiA w Warszawie.

Krzysztof Kondraciuk jest absolwentem Wydziałów Budownictwa Politechniki Białostockiej oraz Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, z drogownictwem związany od 1983 roku. W latach 90-tych pracował jako kierownik referatu w Urzędzie Miejskim w Łapach i jako inspektor nadzoru w Zarządzie Dróg Urzędu Miejskiego w Białymstoku. Później był dyrektorem Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku. W latach 2003-2008 był zastępcą dyrektora, a w latach 2008-2010 dyrektorem Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.