PARTNER PORTALU
  • BGK

Kto najlepszym marszałkiem, prezydentem i radnym roku?

  • Portalsamorzadowy.pl    31 stycznia 2017 - 14:54
Kto najlepszym marszałkiem, prezydentem i radnym roku?
Na głosy na najlepszego samorządowca roku czekamy do 10 lutego

• To już ostanie dni głosowania w naszym plebiscycie „Wybierz samorządowca roku”.

• Głosy na marszałków, prezydentów miast, radnych miejskich oraz radnych wojewódzkich można oddać do 10 lutego.

• Każdy może wskazać najlepszych samorządowców, wzory do naśladowania, tytanów pracy, super organizatorów, wizjonerów, społeczników umiejących słuchać i wyczulonych na problemy mieszkańców.

• Najlepsi samorządowcy otrzymają nagrody podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC 2017). Czekają też wyróżnienia dla najlepszych włodarzy w regionach.




Czy osoby, na których oddaliśmy głos w wyborach samorządowych wywiązały się z przedwyborczych obietnic, czy dobrze wypełniają swoje obowiązki? Komu mieszkańcy ufają, czyje decyzje cieszą się największym społecznym poparciem?

PortalSamorzadowy.pl, wspólnie ze swoim wydawcą Grupą PTWP, organizatorem Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, prowadzi plebiscyt. Wybieramy najlepszego marszałka województwa, najlepszego prezydenta miasta oraz najlepszego radnego w kraju.

Jak głosować?

Wystarczy na stronie www.portalsamorzadowy.pl/ocen-radnych wpisać nazwisko włodarza lub wybrać województwo i miasto, by zobaczyć pełny skład rady. To jedyny taki serwis, zawierający profile włodarzy wszystkich województw i największych polskich miast.

Głosowanie na samorządowca roku 2016 zakończymy 10 lutego o 23.59.

Kogo nagrodzimy?

Marszałek województwa, prezydent miasta oraz radny z największą liczbą głosów i pozytywnych ocen otrzymają zaszczytny tytuł Samorządowca Roku oraz specjalną nagrodę serwisu Portalsamorzadowy.pl. Nagrody zostaną wręczone podczas gali w trakcie IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (10-12 maja 2017).

Ale na tym nie koniec. Tytuł "Samorządowca Roku w Województwie... " i specjalne dyplomy otrzymają też najlepsi samorządowcy w każdym regionie, a spośród radnych miejskich i wojewódzkich z największą liczbą głosów stworzymy Najlepszą Samorządową Radę w Polsce.

PortalSamorzadowy.pl jest największym ogólnopolskim źródłem informacji dla samorządowców i o samorządach. Codziennie prezentujemy bieżące i najważniejsze informacje z życia gmin i powiatów, regulacje prawne, zamówienia publiczne, a także artykuły, opracowania i materiały analityczne związane z gospodarką komunalną, PPP oraz bieżącym zarządzaniem gminą i powiatem. Publikujemy opinie i komentarze czołowych przedstawicieli administracji publicznej i samorządów, menedżerów, polityków, ekspertów. Co tydzień przygotowujemy też kalendarium najważniejszych wydarzeń z życia JST.

Regularnie nagradzamy też najlepsze samorządy. W konkursach Top Inwestycje Komunalne oraz Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej co roku wyróżniamy najlepsze prorozwojowe przedsięwzięcia w kraju realizowane przez jednostki samorządu i komunalne spółki.

Oceniamy samorządowców cały rok - także za rok 2017

Jak już wspomnieliśmy, głosowanie w plebiscycie „Wybierz samorządowca roku 2016 r.” zakończy się 10 lutego, ale wszystkie głosy późniejsze nie będą stracone. Zostaną zaliczone „na konto” kolejnej edycji plebiscytu - na samorządowca roku 2017.





REKLAMA




×