PARTNER PORTALU
  • BGK

Kto najlepszym samorządowcem 2017 r.? Wyniki niebawem

  • Portalsamorzadowy.pl    16 stycznia 2018 - 14:00
Kto najlepszym samorządowcem 2017 r.? Wyniki niebawem
Zwycięzcy tegorocznej edycji odbiorą nagrody podczas jubileuszowego X Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach

15 stycznie o północy zakończyło się głosowanie w naszym plebiscycie Samorządowiec Roku 2017. Trwa liczenie głosów, niebawem podamy wyniki.
PortalSamorzadowy.pl to jedyny serwis, który zawiera profile włodarzy wszystkich województw oraz największych polskich miast i powiatów. Stanowimy nie tylko pierwsze źródło informacji dla sektora samorządowego, ale także informujemy mieszkańców z całej Polski o tym, co dzieje się w ich najbliższym otoczeniu. Czytelnicy w naszym plebiscycie codziennie oddają głosy na przedstawicieli miast, powiatów i województw. Następnie ci, którzy zdobywają największe zaufanie mieszkańców, zostają wyróżnieni.

15 stycznia o godz. 23.59 zakończyło się głosowanie na samorządowca roku 2017. Już niebawem poznamy nazwiska najlepszego marszałka województwa, burmistrza/prezydenta miasta, starosty i radnego.

Zwycięzcy tegorocznej edycji odbiorą nagrody podczas jubileuszowego X Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Kolejne głosowanie czas zacząć

Przypomnijmy też, że głosy oddawane od 16 stycznia nie przepadają, a zostaną zaliczone do kolejnej edycji plebiscytu - Samorządowiec Roku 2018. Dodajmy, że następna odsłona plebiscytu będzie skrócona z powodu wyborów samorządowych, jakie odbędą się w listopadzie.

Warto wspomnieć, że cały czas czekamy na zgłoszenia nowych samorządowców. Jak to zrobić? Wystarczy, że wyślecie skład swojej rady na adres mailowy redakcji: samorzady@ptwp.pl. Takie zgłoszenie powinno zawierać notkę biograficzną burmistrza/wójta/starosty oraz pełny skład rady z krótkimi opisami (data urodzenia, przynależność klubowa, funkcje w radzie, praca w komisjach) i ewentualnie zdjęciami. W tytule maila prosimy wpisać: NOWA RADA W SERWISIE OCEŃ RADNYCH.

Każdy profil może również zostać zaktualizowany. Wystarczy nadesłać swoje zdjęcie i dodatkowe informacje o swojej osobie, a my je zamieścimy w bazie. Głosowanie na najlepszych samorządowców potrwa do wyborów samorządowych w 2018 roku! W ocenianiu poparcia dla działań samorządowców w czasie pomagają aktywne wykresy.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.