PARTNER PORTALU
  • BGK

Marszałek i mistrz namawiali do poparcia PSL

  • PAP    27 sierpnia 2011 - 19:41
Marszałek i mistrz namawiali do poparcia PSL

Były mistrz olimpijski Władysław Kozakiewicz, marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik i król polskich kibiców Andrzej Bobowski zbierali w sobotę na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie podpisy pod listami poparcia dla kandydatów Polskiego Stronnictwa Ludowego do Sejmu.
"To dobry moment na rozmowę z warszawiakami i wymianę poglądów. Zbieranie podpisów idzie bardzo dobrze. Myślę, że do poniedziałku będziemy mieli komplet podpisów" - powiedział Adam Struzik (oceń działania marszałka).

Największym zainteresowaniem wśród przechodniów cieszył się Władysław Kozakiewicz, lider warszawskiej listy PSL.

"Cieszę się, że ludzie podchodzą do mnie, chcą ze mną rozmawiać, nawet jeśli nie popierają partii, którą reprezentuję. To dla mnie ważne, że przechodnie dzielą się ze mną swoimi spostrzeżeniami i problemami" - mówił były sportowiec.

Mistrz Olimpijski w skoku o tyczce z 1980 roku przekonuje, że mandat poselski pozwoli mu zająć się sprawami Polonii, zamierza również podjąć działania na rzecz sportu.

"Nie będę mieszał się do gospodarki, myślę, że w tej dziedzinie są lepsi ode mnie. Ale z drugiej strony, kto wie, może ktoś taki jak ja również w tej kwestii będzie mógł coś zmienić" - zastanawiał się Kozakiewicz. "PSL to bardzo spokojna partia, która doskonale zna potrzeby Polaków. Poza tym, muszę przyznać, że nie chcę się kłócić, a PSL jest stronnictwem, które prowadzi dialog nie spór" - dodał.

Zainteresowani, którzy w sobotę znaleźli się na warszawskim Trakcie Królewskim mogli oglądać nie tylko występy kwartetu smyczkowego, ale również klip wyborczy ludowców.

"Staramy się budować pozytywną kampanię, chcemy odreagować wszelkie stresy i napięcia związane z nią. PSL od zawsze z nadzieją spoglądało w przyszłość, świadczą o tym nasze barwy i symbol. Tak też jest tym razem. Klip podkreśla fakt, że Polska może być rajem" - wyjaśnia Struzik.

Z podobnym optymizmem i nadzieją Struzik komentuje wyniki sondażowe, które na razie nie są dla partii korzystne. "Najlepszym sondażem są wybory. Liczymy na trzecie miejsce i co najmniej 15 proc. poparcie" - dodał. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.