PARTNER PORTALU
  • BGK

Marszałek Mazowsza doceniony przez mieszkańców

  • AT    11 stycznia 2013 - 09:33
Marszałek Mazowsza doceniony przez mieszkańców

Marszałek Adam Struzik został uhonorowany szczególnym odznaczeniem za zasługi dla ziemi wyszogrodzkiej.
- Ogromne wsparcie, jakie codziennie otrzymujemy ze strony władz Mazowsza wpływa na poprawę jakości życia naszych mieszkańców, a niniejsza nominacja jest dowodem wdzięczności za to wsparcie - powiedział burmistrz miasta Wyszogród Mariusz Bieniek.

Czytaj też: Włodarze z procentami...

Marszałek Adam Struzik podziękował za wyróżnienie i dodał, że takie chwile dodają mu sił do dalszej pracy oraz działania na rzecz całego regionu i lokalnych samorządów.

Wyróżnienia dla „Zasłużonych" to pierwszy plebiscyt podjęty uchwałą Rady Gminy i Miasta Wyszogród, w którym powołana przy samorządzie kapituła wyróżniła i odznaczyła społeczników, firmy i gospodarstwa rolne.

Nominowano trzynaście różnorodnych osobowości i nagrodzono w kategoriach: „Zasłużony Wyszogrodzianin", „Wiodące Gospodarstwo Rolne", „Przyjazna Firma Ziemi Wyszogrodzkiej" oraz „Zasłużony dla Ziemi Wyszogrodzkiej".

Pierwsze trzy grupy to mieszkańcy Wyszogrodu, ostatnia kategoria jest otwarta również dla osób spoza gminy, które zapracowały na nominację działaniami na rzecz lokalnej społeczności.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.