PARTNER PORTALU
  • BGK

Marszałek Ortyl składa oświadczenie: nie przechodzę do żadnej instytucji rządowej

  • pt    13 stycznia 2016 - 09:17
Marszałek Ortyl składa oświadczenie: nie przechodzę do żadnej instytucji rządowej
Władyław Ortyl - fot. podkarpackie.pl

• Władysław Ortyl wbrew plotkom nie przechodzi do żadnej instytucji rządowej.
• - Mam wiele do zrobienia na Podkarpaciu - mówi Ortyl.
- W ostatnich dniach informowano o moim nowym miejscu pracy w jednej z instytucji podległej rządowi RP. Niestety, nie dano mi możliwości osobistego odniesienia się do tych spekulacji. W związku z tym chciałbym oświadczyć, że nie prowadziłem i nie prowadzone są żadne rozmowy w sprawie mojego przejścia do rządowych instytucji – napisał w specjalnym oświadczeniu Władysław Ortyl marszałek województwa podkarpackiego.

Jak podkreśla Ortyl po rezygnacji z ubiegania się o mandat poselski całą swoją aktywność chce skierować na Podkarpacie.

- W naszym województwie jest jeszcze wiele do zrobienia. Rozpoczęła się właśnie realizacja nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej. Z dobrym skutkiem zaczęliśmy realizować Regionalny Program Operacyjny. Mamy wiele planów, pomysłów, projektów do zrealizowania, wdrożonych programów pilotażowych. Przed nami starania o środki pomocowe na poziomie krajowym. Mamy w rządzie silną reprezentację, aby zabiegać o wsparcie dla naszego województwa – napisał Ortyl.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • Damian, 2016-01-13 15:16:50

    23Polecam artykuł Max Kolonko, który pokazuje, że Komorowski wraz z PO przez lata okradali Polskę i byli na usługach Niemców!!! Powinni za to wszystko odpowiedzieć przed nami, prawdziwymi POLAKAMI. Nie dajmy sobie dłużej mydlić oczu przez te niemieckie media. CZYTAJCIE JAK BYŁO!! bookstar.pl/8538...  rozwiń