PARTNER PORTALU
  • BGK

Mazowieckie: Aurelia Michałowska kuratorem oświaty

  • PAP/AT    14 marca 2016 - 14:18
Mazowieckie: Aurelia Michałowska kuratorem oświaty
Aurelia Michałowska (fot..psp4.radom.pl)

Aurelia Michałowska została powołana przez minister edukacji Annę Zalewską na stanowisko kuratora oświaty w woj. mazowieckim. Zastąpiła na tym stanowisku dotychczasową kurator Dorotę Sokołowską - poinformowało Kuratorium Oświaty w Warszawie.
Nowa kurator została wyłoniona w drodze konkursu.

Przed objęciem stanowiska kuratora, Aurelia Michałowska przez 8 lat pełniła funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 im. św. Kazimierza Jagiellończyka w Radomiu.

Jest nauczycielem dyplomowanym z 30 letnim stażem pracy, posiada II stopień specjalizacji zawodowej. W latach 2007-2009 była zastępcą dyrektora Wydziału Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Radomia. Wcześniej związana z Kuratorium Oświaty w Warszawie jako wizytator radomskiej delegatury.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego - magister edukacji początkowej. Odbyła również studia podyplomowe z zakresu kształcenia zintegrowanego oraz zarządzania oświatą i marketingu a także liczne kursy i szkolenia (m.in. z nadzoru pedagogicznego, technologii informacyjnych i edukacji medialnej w praktyce szkolnej).

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • V, 2016-03-15 10:12:55

    Gratulacje...Radom...czy to nie tam PiS stworzył lotnisko, z którego nikt nie lata, ale sporo "przyjaciół" znalazło pracę :)