PARTNER PORTALU
  • BGK

Nowa dyrektor w Centrum Projektów Polska Cyfrowa

  • pt    12 stycznia 2016 - 14:36
Nowa dyrektor w Centrum Projektów Polska Cyfrowa
Anna Streżyńska - fot.twitter.com

• Minister Cyfryzacji powołała na stanowisko dyrektora Centrum Projektów Polska Cyfrowa Wandę Buk.
• Nowa pani dyrektor brała udział w realizowaniu projektu "Internet dla Mazowsza".
Minister Cyfryzacji Anna Streżyńska powołała na stanowisko Dyrektora Centrum Projektów Polska Cyfrowa panią Wandę Buk.

Nowy Dyrektor Centrum jest prawnikiem ze studiami magisterskimi ukończonymi w Polsce i Francji. W przyszłym roku kończy aplikację adwokacką, jak również kontynuuje studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia Akademii Obrony Narodowej.

Wanda Buk dysponuje doświadczeniem zawodowym pozyskanym w trakcie pracy w polskich kancelariach prawnych, jak również doświadczeniem sektorowym nabytym w ciągu dwóch lat pracy w kancelarii GWW Grynhoff i Partnerzy Sp. p.

W trakcie swojej aktywności zawodowej brała udział w realizowaniu projektu Internet dla Mazowsza, w ramach którego powstało ponad 3.600 kilometrów sieci światłowodowej na Mazowszu.

Nowa dyrektor Centrum pełniła w tym projekcie funkcję prawnika koordynatora, odpowiadając za przepływ informacji między prawnikami a menedżerami realizującymi działania naprawcze w projekcie.

W ramach tego projektu doradzała również w kwestiach strategicznych i bieżących dotyczących w szczególności relacji z wykonawcami sieci telekomunikacyjnych oraz sposobem rozliczeń środków europejskich przeznaczonych na tę inwestycję. Biegle włada językiem francuskim i angielskim.

Celem zapewnienia niezakłóconej kontynuacji aktywności Centrum Projektów Polska Cyfrowa minister Anna Streżyńska pozostawiła w strukturach Centrum osoby piastujące dotychczas funkcję dyrektora i zastępcy dyrektora Centrum.

Po odwołaniu pp. Joanny Boćkowskiej i Elizy Pogorzelskiej z dotychczas zajmowanych stanowisk minister Streżyńska powierzyła im odpowiednio funkcje: zastępcy Dyrektora Centrum i dyrektora Departamentu Wdrażania Projektów Szerokopasmowych

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.