PARTNER PORTALU
  • BGK

Nowy rząd, nowe wyzwania. Kto ma najwięcej powodów do zadowolenia?

  • wnp.pl    10 stycznia 2018 - 13:29
Nowy rząd, nowe wyzwania. Kto ma najwięcej powodów do zadowolenia?
Rząd Mateusza Morawieckiego przeszedł gruntowne zmiany (fot.KPRP)

Minister Konstanty Radziwiłł stracił stanowisko wskutek presji lekarzy, środowiska, z którego się wywodzi, a z którym ostatecznie nie potrafił się porozumieć - wskazuje w najnowszym "Sektorze" Wojciech Kuta, redaktor naczelny RynekZdrowia.pl - Wskutek presji teki stracili także Witold Waszczykowski i Antoni Macierewicz, zmiany w rządzie mają jednak charakter koncyliacyjny, na pewno nowy rząd to także zwycięstwo Andrzeja Dudy - dodaje Rafał Kerger, redaktor naczelny WNP.PL i PortalSamorzadowy.pl.
Rząd Mateusza Morawieckiego przeszedł gruntowne zmiany. Z ministerialnymi fotelami pożegnali się Antoni Macierewicz, Jan Szyszko, Konstanty Radziwiłł, Witold Waszczykowski oraz Anna Streżyńska. W ich miejsce pojawili się nowi ministrowie: Teresa Czerwińska, Jadwiga Emilewicz, Jerzy Kwieciński i Joachim Brudziński. Swoje funkcje w rządzie zmienili też Andrzej Adamczyk i Mariusz Błaszczak.

O gruntownej przebudowie rządu rozmawiamy w najnowszym wydaniu magazynu gospodarczego "Sektor" z Rafałem Kergerem, redaktorem naczelnym portali WNP.PL i PortalSamorzadowy.pl oraz z Wojciechem Kutą, redaktorem naczelnym RynekZdrowia.pl.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.