PARTNER PORTALU
  • BGK

Patryk Jaki deklaruje, że jest gotowy do debaty z Rafałem Trzaskowskim.

  • PAP/TK    30 kwietnia 2018 - 08:38
Patryk Jaki deklaruje, że jest gotowy do debaty z Rafałem Trzaskowskim.
Patryk Jaki: Trzaskowski kontynuuje politykę dzielenia ludzi (fot. Sejm/twitter)

Rafał Trzaskowski zaproponował debatę pt. "Dlaczego Patryk Jaki jest zły". - Jestem gotowy z nim debatować zawsze i wszędzie, ale nie na taki temat; to oznaka deficytu powagi w polityce - powiedział w poniedziałek kandydat Zjednoczonej Prawicy na urząd prezydenta Warszawy Patryk Jaki.
- Nie mam żadnego problemu, żeby debatować z Rafałem Trzaskowskim. Jestem gotowy z nim debatować zawsze i wszędzie, natomiast nie na temat jaki zaproponował (...) Rafał Trzaskowski zaprasza do debaty, która ma być mniej więcej pod tytułem: "dlaczego Patryk Jaki jest zły?+ - powiedział kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy pytany w radiowych Sygnałach Dnia o propozycję Trzaskowskiego. Zaznaczył, że debata "o wszystkich problemach" miasta jest nieunikniona.

Dodał, że sugerowanie, iż przez niego Warszawa straci fundusze europejskie to "haniebne kłamstwo". - Nie chciałbym, by kiedykolwiek osoba o tego typu poglądach była gospodarzem stolicy Polski, bo to będzie oznaczało, że (Trzaskowski) będzie dalej kontynuował politykę dzielenia ludzi - podkreślił Jaki.

Kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski napisał w niedzielę (29 kwietnia) na Twitterze: "Patryk Jaki jutro obieca warszawiakom wszystko, choćby parkingi, które zaczynamy budować, po to, aby uwolnić nasze place od samochodów. Proponuję debatę o funduszach europejskich, które Warszawa straci przez Jakiego? Porozmawiajmy - 2.05 w dniu ogłoszenia propozycji budżetu UE".

Prezes PiS Jarosław Kaczyński ogłosił w czwartek część nazwisk kandydatów Zjednoczonej Prawicy na prezydentów miast. W Warszawie kandydować ma wiceminister sprawiedliwości, szef komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji Patryk Jaki.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.