PARTNER PORTALU
  • BGK

Paweł Kukiz: Stanisław Tyszka najbardziej prawdopodobnym kandydatem Kukiz'15 na prezydenta Warszawy

  • PAP/JS    8 listopada 2017 - 22:52
Paweł Kukiz: Stanisław Tyszka najbardziej prawdopodobnym kandydatem Kukiz'15 na prezydenta Warszawy
Paweł Kukiz przyznał także, że potencjalny kandydat nie musi być posłem Kukiz'15. (fot. twitter.com/Kukiz15)

Wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka jest najbardziej prawdopodobnym kandydatem Kukiz'15 na prezydenta Warszawy - zapowiedział lider ruchu Paweł Kukiz.
"Największe prawdopodobieństwo to jest Stanisław Tyszka" - powiedział Paweł Kukiz w TVN24, pytany kogo wystawi klub parlamentarny Kukiz'15 w wyborach na prezydenta Warszawy.

Zastrzegł jednocześnie, że istnieje możliwość wystawienia innego reprezentanta ruchu, jeśli pojawi się kandydat "mający większe szanse w wyborach prezydenckich w Warszawie".

Kukiz przyznał także, że potencjalny kandydat nie musi być posłem Kukiz'15. Jak mówił, musi być to "osoba przyzwoita", "powiązana z ruchami miejskimi" i "pochodząca z Warszawy".

Pytany, czy kandydat PO Rafał Trzaskowski jest przyzwoity, stwierdził, że "w ogóle go nie zna". "Pojęcia o nim nie mam" - zaznaczył. Dopytywany, co sądzi o ewentualnym kandydowaniu na stanowisko prezydenta stolicy obecnego wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego odparł: "Każdy kandydat byłby lepszy" niż obecni włodarze warszawskiego ratusza.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.