PARTNER PORTALU
  • BGK

Paweł Rabiej: Karczewski pozostaje daleko od spraw codziennych Warszawy

  • PAP/AT    25 sierpnia 2017 - 10:05
Paweł Rabiej: Karczewski pozostaje daleko od spraw codziennych Warszawy
Chętnie zmierzę się z marszałkiem Karczewskim w wyborach prezydenckich - powiedział Rabiej (Paweł Rabiej, fot. Nowoczesna/twitter)

Stanisław Karczewski przez fakt, że jest marszałkiem Senatu, pozostaje dość daleko od spraw codziennych w Warszawie - ocenił Paweł Rabiej (Nowoczesna).
"Chętnie zmierzę się z marszałkiem Karczewskim w wyborach prezydenckich w Warszawie" - powiedział Rabiej w Polsat News.

"Jest to osoba oceniana, jako spokojna i wyważona, ale jest też współodpowiedzialna za złe zmiany w Polsce" - ocenił Paweł Rabiej (Nowoczesna).

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski (PiS) przyznał w czwartek (24 sierpnia), że jest brany pod uwagę, jako kandydat PiS na prezydenta Warszawy. "Nie mówię tak, nie mówię nie" - zaznaczył marszałek.

"Ja mam taki plan dla Warszawy, na Warszawę aktywną, uczciwą, Warszawę otwartą; wiem, że marszałek Karczewski jest oceniany jako osoba dość - powiedziałbym - spokojna i wyważona na tle Prawa i Sprawiedliwości, ale jestem też przekonany, że marszałek współodpowiada za to, co Prawo i Sprawiedliwość w ciągu ostatnich dwóch lat robi w Polsce, czyli za wszystkie za złe zmiany" - powiedział Rabiej.

Jego zdaniem, Karczewski "przez fakt, że jest marszałkiem Senatu", pozostaje "dość daleko od spraw codziennych w Warszawie".

Wybory samorządowe odbędą się - zgodnie z Kodeksem wyborczym - 11 listopada 2018 r.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.