PARTNER PORTALU
  • BGK

Petru: zwycięstwo w wyborach samorządowych jest w zasięgu ręki

  • bad/PAP    22 października 2017 - 16:00
Petru: zwycięstwo w wyborach samorządowych jest w zasięgu ręki
Petru: negocjacje koalicyjne nie dotyczą tylko środowiska Platformy Obywatelskiej. Fot. twitter

Zwycięstwo w wyborach samorządowych jest w zasięgu ręki; rozmowy koalicyjne trwają i są szanse na sukces - podkreślił w niedzielę w Toruniu przewodniczący Nowoczesnej Ryszard Petru. Dodał, że negocjacje koalicyjne nie dotyczą tylko środowiska Platformy Obywatelskiej.
Petru był gościem regionalnej konwencji Nowoczesnej, która odbyła się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki.

- Złożyłem ofertę, która brzmi - 1/3 kandydatów na prezydentów miast wojewódzkich będzie wystawiona przez Nowoczesną, a 2/3 przez inne środowiska opozycyjne. Widzę, że w niektórych przypadkach odzew jest pozytywny, w innych słyszę o narzekaniu. Mam apel o to, żeby zamiast narzekać odnieść się do konkretnych propozycji, które są na stole - podkreślił szef Nowoczesnej.

Dodał, że rozmowy są prowadzone od wielu miesięcy, o ile nie od roku i w kontekście prawdopodobnych zmian w ordynacji wyborczej warto byłoby przejść do konkretów. Jego zdaniem możliwe jest wypracowanie kompromisu i stworzenie koalicji, która pozwoli zjednoczonej opozycji na zwycięstwo w wyborach samorządowych.

- To jest w zasięgu ręki - wskazał Petru.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • Precz z QURWAMI petru !, 2017-10-23 09:05:04

    Polacy zamieszkali w Kraju czy wy już kompletnie tak ZGŁUPELISCIE, dajecie się dalej tak KOŁOWAĆ żydo-niemckiej propagandzie grasujacej w III RP !!! Polscy obywatele NIGDY NIE głosujcie na tych ANTY-polskich SQURWYSYNÓW tzw. "nowocześni ZŁODZEJE Petru" + NIE głosować na te anty-polskie ...QURWY PO i NIE głosować na BANDEROWCÓW ukraińskich PiS ! Ten skrajnie ANTY-polski przestępczy GANG "nowocześni" tego rozwydrzonego oszusta i donosiciela OSZCZERCĘ i SQURWYSYNA "petru" trzeba jak najszybciej ZDELEGALIZOWAĆ w III RP, gdyż oni te suqinsyny otwarcie działają na oczywistą SZKODE polskich obywateli w Kraju oraz na forum tych żydo-masonskich bandytów w tzw. UE Brukseli. Ten ANTY-polski SQURWIEL "petru" razem ze swoim gangiem "nowocześni" zalegalizowani ZŁODZEJE systematycznie składają DONOSY na polskich obywateli, aby Polaków w Europie OPLUWANO oraz namawiają te hieny z UE do RAZKRADANIA polskiego majątku przez tych oszustów masonów i pedałów z Brukseli ! petru" Polska Ludowa była więc nie ułomnym państwowym bytem, lecz przez cały czas swojego istnienia pełnoprawnym uczestnikiem międzynarodowych politycznych stosunków.  rozwiń