PARTNER PORTALU
 • BGK

Piotr Rydzewski dyrektorem MOPS w Łodzi

 • JS    23 sierpnia 2017 - 15:10
Piotr Rydzewski dyrektorem MOPS w Łodzi
Łódzki MOPS ma nowego dyrektora (fot.uml.lodz.pl)

Piotr Rydzewski ma 56 lat, jest matematykiem, równolegle studiował filozofię, ukończył także podyplomowo: bankowość, psychologię i zarządzanie pomocą społeczną.
Zawodowo zajmuje się zagadnieniami z zakresu zarządzania, wykorzystując w pracy wiedzę z zakresu różnych dziedzin m.in. logiki i psychologii, w szczególności problematyką podejmowania decyzji oraz wspieraniem tworzenia trwałych organizacji.

Nowy dyrektor MOPS jest twórcą systemu efektywnego inwestowania czasu
i zarządzania zaangażowaniem podwładnych, autorem koncepcji zarządzania emocjami, a także współautorem vademecum „Zarządzanie emocjami” – pierwszej polskiej książki na temat inteligencji emocjonalnej napisanej na podstawie badań przeprowadzonych w Polsce. Opracowuje programy dla budowania organizacji inteligentnych emocjonalnie. 

- W życiu zawodowym osiągnąłem wiele i uznałem, że na tym etapie kariery chcę zająć się mądrym pomaganiem i to w organizacji, w której stanowi to potężne wyzwanie – powiedział Piotr Rydzewski, dyrektor MOPS. – Będę się kierował filozofią, że pracodawcami MOPS-u są nasi podopieczni - dodał.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (12)

 • Mrysia, 2018-02-02 05:25:53

  1 LUTY Pan Wojewoda zakończył swoją decyzją karierę Sz. Pana Dyrektora.
 • Obserwator, 2018-01-25 13:44:18

  Panie Dyrektorze. Czy zna pan bajkę o Pinokio? oglądam pana i patrzę czy rośnie panu .... nos. Dzieci często mówią ,,kłam Pinokio, kłam, ,Taki duży a taki żartowniś z Pana. Z wyrazami szacunku.
 • Matys, 2018-01-20 16:19:55

  Pani Prezydent popiera p. Rydzewskiego mimo opini P. Wojewody.Czy pani wie co wyprawia ten pan? Instytucja i ludzie traktowani są jak Folwark .Efekty braku kompetencji i kwalfikacji tego pana będą prażające .Mam nadzieję że w przypadku nieszczęścia które może dotknąć jakieś biedne dziecko, będ...zie właściwe rozliczenie tego pana i jego ekipy.  rozwiń