PARTNER PORTALU
  • BGK

Piotr Wójcik samorządowcem roku województwa małopolskiego

  • PortalSamorzadowy.pl    20 lutego 2017 - 00:01
Piotr Wójcik samorządowcem roku województwa małopolskiego
Piotr Wójcik, radny Tarnowa.

Piotr Wójcik, radny Tarnowa, został wybrany przez czytelników PortalSamorzadowy.pl najlepszym samorządowcem województwa małopolskiego w 2016 r. Znalazł się też w gronie 30 osób, tworzących najlepszą radę miejską Polski.
Piotr Wójcik jest radnym Prawa i Sprawiedliwości. W tarnowskiej radzie miasta zasiada pierwsza kadencję.

Urodzony 1983 r. w Tarnowie. Absolwent Akademii Pedagogicznej w Krakowie i Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie. Prowadzi własną działalność gospodarczą.

Jest członkiem Zarządu Medycyny Polskiej oraz współzałożycielem powstającej Federacji Organizacji Pozarządowych Subregionu Tarnowskiego. Najmłodszy członek założyciel Stowarzyszenia "Klub Tarnowski". Należy też do PTG Sokół - Świat Pracy.

Głosowanie na samorządowca 2017 r. już się rozpoczęło

Głosowanie w plebiscycie „Wybierz samorządowca roku 2016 r.” zakończyło się 10 lutego, ale wszystkie głosy późniejsze nie będą stracone. Zostaną zaliczone „na konto” kolejnej edycji plebiscytu - na samorządowca roku 2017.

Serwis, gdzie na bieżąco można oceniać i komentować pracę rajców, prezydentów, marszałków i burmistrzów miast funkcjonuje od wyborów samorządowych w 2014 r. Każdy profil to opis wraz z krótką notą biograficzną (każdy radny może nadesłać na adres mailowy redakcji: samorzady@ptwp.pl także swoje zdjęcie i dodatkowe informacje o swojej osobie). W ocenianiu poparcia dla działań samorządowców w czasie pomagają aktywne wykresy.

Założenie serwisu było takie, by dać czytelnikom miejsce, forum do dzielenia się opiniami na temat prezydentów i radnych wszystkich miast tzw. prezydenckich. Od początku serwis cieszy się dużą popularnością, a z czasem zaczął się rozrastać o kolejne miasta - burmistrzowskie, z których otrzymaliśmy wyraźną prośbę samorządowców, by dołączyć ich do bazy. Obecnie w naszej bazie znajduje się blisko 180 miast oraz samorządy wojewódzkie. Dla Warszawy, z racji jej stołeczności zamieszczono profile nie tylko radnych miejskich, ale też radnych wszystkich warszawskich dzielnic. Serwis rozrósł się także o składy wszystkich szesnastu sejmików wojewódzkich.

Jeśli chcecie, by profile rad i z waszych samorządów (w tym także powiatów, o które w 2017 r. szczególnie chcemy rozbudować serwis) zostały dołączone do bazy, czekamy na zgłoszenia. Aby zgłoszenie zostało uwzględnione powinno zawierać notkę biograficzną burmistrza/wójta/starosty oraz pełny skład rady z krótkimi opisami (data urodzenia, przynależność klubowa, funkcje w radzie, praca w komisjach) i ewentualnie zdjęciami. Zgłoszenie należy przesłać na adres mailowy redakcji: samorzady@ptwp.pl z tytułem wiadomości: NOWA RADA W SERWISIE OCEŃ RADNYCH.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.