PARTNER PORTALU
  • BGK

PiS jest gotowe na wybory samorządowe

  • PAP/GP    15 maja 2017 - 15:07
PiS jest gotowe na wybory samorządowe
PiS w wyborach samorządowych ma tylko trzy okręgi, w których nie ma pełnomocników. (fot.: yourube.com)

Mechanizm przygotowań PiS do wyborów samorządowych ruszył; w skali całego kraju powołani zostali pełnomocnicy i zespoły merytoryczne - powiedział w poniedziałek (15 maja) prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Szef PiS poinformował na konferencji prasowej, że w poniedziałek (15 maja) odbyło się spotkanie z szefami regionów oraz pełnomocnikami wojewódzkimi, okręgowymi i obwodowymi z całego kraju poświęcone przygotowaniom partii do wyborów samorządowych.

- Ta pierwsza odprawa - mówił Kaczyński - miała z jednej strony doprowadzić do dalszej mobilizacji, ale z drugiej strony była też już przeglądowa.

- Mogę powiedzieć, że stan na dziś jest dobry, tzn. założenia są realizowane - poza trzema obwodami - w skali całego kraju wszędzie ci pełnomocnicy obwodowi zostali powołani, wszędzie zostały powołane zespoły merytoryczne, które przygotowują wybory, wszędzie odbywają się spotkania, objazdy - powiatów i gmin - mówił szef PiS.

- Krótko mówiąc - cały ten mechanizm ruszył - dodał Kaczyński.

Wcześniej tego dnia media obiegła wiadomość, że PiS wycofało się z propozycji dwóch kadencji działających wstecz, które w styczniu zaproponował Jarosław Kaczyński. Więcej o tym przeczytasz tutaj.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.