PARTNER PORTALU
  • BGK

PiS kontynuuje objazd po Polsce. Ministrowie odwiedzą 13 województw

  • PAP/AH    11 maja 2018 - 11:45
PiS kontynuuje objazd po Polsce. Ministrowie odwiedzą 13 województw
Premier Mateusz Morawiecki na obchodach Dnia Flagi RP w Stalowej Woli (02.05.2018) (fot. PiS)

To będzie intensywny weekend dla polityków partii rządzącej. W sobotę (12.05.) politycy PiS będą kontynuować swoje spotkania z mieszkańcami Polski. Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Kielce i Jędrzejów w woj. świętokrzyskim, wicepremier Beata Szydło będzie na Podkarpaciu, a szef MON Mariusz Błaszczak - na Mazowszu.
Szef rządu z mieszkańcami Kielc spotka się w sobotnie południe; na godz. 15 zaplanowano jego spotkanie z wyborcami w Jędrzejowie.

Wicepremier Beata Szydło, która odwiedzi Podkarpacie o godz. 14 spotka się z mieszkańcami Boguchwały, a o godz. 17.30 - Mielca.

Aktywny będzie również szef MON Mariusz Błaszczak, który sobotę udaje się do Łosic oraz miejscowości Krzesk-Królowa Niwa w woj. mazowieckim. Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godz. 12, drugie o 15. Jego zastępca, wiceminister Wojciech Skurkiewicz odwiedzi tego Bądkowo oraz Radziejów w województwie kujawsko-pomorskim.

Minister edukacji narodowej Anna Zalewska będzie przebywała na Dolnym Śląsku. Popołudniu spotka się z mieszkańcami Strzelina (godz. 16) oraz Oławy (godz. 18).

Szef MSWiA Joachim Brudziński o godz. 11 w sobotę spotka się z mieszkańcami Rymania w woj. zachodniopomorskim, a minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel odwiedzi Szczucin (godz. 15) oraz Proszowice (17.30) w Małopolsce.

Małopolskę odwiedzi również szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin, który o godz. 14 spotka się z mieszkańcami Libiążą.

W sobotę z wyborcami spotkają się też m.in. posłowie: Stanisław Piotrowicz (woj. dolnośląskie), Zbigniew Kuźmiuk (woj. lubelskie), Marcin Horała (woj. lubuskie), Szymon Szynkowski vel Sęk (woj. podlaskie) oraz Joanna Lichocka (woj. zachodniopomorskie).

Spotkania to część zapowiedzianego przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego podczas kwietniowej konwencji Zjednoczonej Prawicy objazdu po kraju najważniejszych polityków obozu rządzącego. - My dzisiaj coś zaczynamy - zaczynamy wielką drogę po Polsce i jednocześnie zaczynamy wielką rozmowę z Polakami - mówił wówczas w Warszawie lider PiS.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.