PARTNER PORTALU
  • BGK

PiS ma już oficjalną kandydaturę na fotel prezydenta Krakowa

  • MN    5 października 2017 - 08:59
PiS ma już oficjalną kandydaturę na fotel prezydenta Krakowa
Wiadomo, kogo PiS wystawi do walki o fotel prezydenta Krakowa. (fot. pis.org.pl)

Jarosław Gowin ma swój pomysł na kandydatkę w wyborach samorządowych na prezydenta Krakowa z ramienia Zjednoczonej Prawicy. Ale jego zdania nie podziela PiS, które proponuje swoją kandydaturę.
Na początku października lider Polski Razem zaprezentował oficjalną kandydatkę w wyborach na prezydenta Krakowa. Została nim była wiceminister rozwoju Jadwiga Emilewicz. Gowin poinformował wtedy, że rekomendacja ta została oficjalnie zgłoszona prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu. Ale jak się okazuje, PiS ma swojego własnego kandydata.

- Jarosław Gowin okazuje się asertywny, jest pełen pomysłów i inicjatyw. Prawo i Sprawiedliwość też zaproponuje w Krakowie kandydaturę i będzie to kandydatura żeńska – powiedział w Radiu Zet minister infrastruktury Andrzej Adamczyk i dodał, że chodzi o Małgorzatę Wassermann. – Ona nie mówi „nie”. Uważam, że jest osobą, która będzie dobrą kandydatką do urzędu prezydenta Krakowa – ocenił Adamczyk.

Tym samym minister oficjalne potwierdził plotki, które krążyły już od pewnego czasu. Małgorzata Wassermann pełni obecnie funkcję m.in. przewodniczącej komisji śledczej ds. Amber Gold. 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • bez szans PiS, 2017-10-05 11:18:01

    ta od wanny nie ma szans ona nie jest z Krakowa