PARTNER PORTALU
  • BGK

PKW zrezygnowała z udziału w pracach komisji ds. zmian w Kodeksie wyborczym

  • PAP/rs    1 grudnia 2017 - 15:50
PKW zrezygnowała z udziału w pracach komisji ds. zmian w Kodeksie wyborczym
Państwowa Komisja Wyborcza zrezygnowała z prac nad Kodeksem wyborczym, w związku z powtarzającymi się zarzutami o fałszowanie wyborów. (Fot. PTWP/Paweł Pawłowski)

Państwowa Komisja Wyborcza w związku z powtarzającymi się zarzutami o fałszowanie wyborów zrezygnowała z udziału w pracach komisji nadzwyczajnej rozpatrującej projekt zmian w Kodeksie wyborczym autorstwa PiS - poinformowała rzeczniczka PKW Anna Godzwon.
- Przewodniczący PKW pan Wojciech Hermeliński w związku z powtarzającymi się podczas prac komisji oskarżeniami pod adresem PKW i KBW o fałszowanie wyborów, które są tolerowane przez większość członków komisji, podjął decyzję, że na tym etapie nie będziemy uczestniczyli w pracach nad zmianami w Kodeksie wyborczym - powiedziała Anna Godzwon. Jak podkreśliła, oskarżenia padające podczas posiedzenia komisji nie mają żadnego pokrycia w dowodach.

Przewodnicząca komisji Anna Milczanowska (PiS) powiedziała, że taka informacja do niej nie dotarła. - Nie padały tu żadne obraźliwe oszczerstwa. Wręcz przeciwnie, myślę, że więcej oszczerstw pada ze strony opozycji pod adresem wnioskodawców - zaznaczyła posłanka.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.