PARTNER PORTALU
  • BGK

Po 10 kwietnia PiS ruszy z kampanią przed wyborami samorządowymi

  • PAP/JS    12 marca 2018 - 22:46
Po 10 kwietnia PiS ruszy z kampanią przed wyborami samorządowymi
W spotkaniu warszawskiej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości oprócz najważniejszych polityków PiS uczestniczyli: lider Porozumienia wicepremier Jarosław Gowin, a także przedstawiciele kierownictwa Solidarnej Polski (fot. pis.org.pl)

Po 10 kwietnia politycy PiS oraz Zjednoczonej Prawicy ruszą w Polskę, by rozpocząć kampanię wyborczą przed planowanymi na jesień wyborami samorządowymi – to jedno z ustaleń, które zapadło podczas poniedziałkowego spotkania kierownictwa PiS i ZP – wynika z nieoficjalnych informacji.
"Podczas dzisiejszego spotkania kierownictwa PiS oraz Zjednoczonej Prawicy dyskutowaliśmy o strategii przed wyborami samorządowymi" - powiedział polityk ze ścisłego kierownictwa PiS.

Jak dodał uzgodniono, że po 10 kwietnia politycy PiS wraz z prezesem Jarosławem Kaczyńskim oraz politykami Zjednoczonej Prawicy ruszą w Polskę, by spotykać się z mieszkańcami.

Rozmówca zaznaczył, że podczas poniedziałkowego spotkania nie uzgodniono nazwisk kandydatów na prezydentów miast. "Ta decyzja jeszcze przed nami" - zaznaczył polityk.

W spotkaniu warszawskiej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości oprócz najważniejszych polityków PiS uczestniczyli: lider Porozumienia wicepremier Jarosław Gowin, a także przedstawiciele kierownictwa Solidarnej Polski, w tym minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro i Patryk Jaki.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.