PARTNER PORTALU
  • BGK

Police, zachodniopomorskie: Radny PiS został nowym wicestarostą

  • Mierzyn24.pl    27 czerwca 2016 - 11:59
Police, zachodniopomorskie: Radny PiS został nowym wicestarostą
Mariusz Sarnecki, radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości, mieszkaniec Mierzyna (fot. Mierzyn24.pl)

• W trakcie czerwcowej sesji Rady Powiatu w Policach, radni przyjęli rezygnację Pawła Mirowskiego z funkcji Wicestarosty Polickiego.
• Jego miejsce zajął Mariusz Sarnecki, radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości, mieszkaniec Mierzyna.
Paweł Mirowski był Wicestarostą Polickim od grudnia 2014 r. 30 maja 2016 r. do Biura Rady Powiatu w Policach wpłynęła jego rezygnacja z pełnienia funkcji Wicestarosty Polickiego oraz członkostwa w Zarządzie Powiatu w Policach.

Podczas swej kadencji, wraz z pracownikami wydziałów wprowadził między innymi zmiany w planie zagospodarowania przestrzennego oraz uporządkował sprawy z dziedziny gospodarki odpadami. Powiatowi Radni podczas XX sesji Rady Powiatu w Policach przyjęli uchwałę w sprawie przyjęcia rezygnacji Pawła Mirowskiego. Były Wicestarosta Policki nadal będzie pełnić funkcję Radnego Rady Powiatu.

Jedynym kandydatem na nowego Wicestarostę Polickiego był Mariusz Sarnecki, radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości, który w tajnym głosowaniu uzyskał 14 głosów "za". Dwie karty do głosowania były puste.

Zarząd Powiatu w Policach tworzą: Andrzej Bednarek Starosta Policki, Mariusz Sarnecki Wicestarosta Policki i Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.