PARTNER PORTALU
  • BGK

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zostanie przesłuchany ws. Amber Gold?

  • AT/PAP    29 czerwca 2017 - 09:42
Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zostanie przesłuchany ws. Amber Gold?
Paweł Adamowicz. (fot. mat. UM Gdańsk)

Należy przesłuchać prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza - powiedział Witold Zembaczyński, członek komisji ds. Amber Gold.
Witold Zembaczyński, członek komisji ds. Amber Gold pytany w TVN o rolę Michała Tuska, stwierdził, że według niego Tusk jest w tej sytuacji ofiarą. "Dlaczego Marcin P. był zdolny do tego, żeby posługiwać się w sposób bezwiedny synem premiera?" - pytał. "Tusk padł ofiarą ofiarą oszusta" - ocenił.

Zembaczyński uważa też, że należy przesłuchać prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. "W naszych aktach znajdują się korespondencje, które wskazują na to, że do takiego spotkania miało dojść, między Marcinem P. a prezydentem Adamowiczem" - powiedział. "Prezydent jako gospodarz miasta na pewno też za pośrednictwem swoich urzędników wchodził w różne interakcje ze spółkami Marcina P." - dodał.

Przypomnijmy, w środę (28 czerwca) prezydent Gdańska na Twitterze zaprzeczał słowom Marcina P.:

Zembaczyński stwierdził, że jego zdaniem sprawa Amber Gold będzie "wielką okazją" dla Prawa i Sprawiedliwości, żeby znów rozpocząć "krucjatę polityczną", jednak jemu chodzi o to, by tę sprawę rozliczyć i zamknąć.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.