PARTNER PORTALU
  • BGK

PSL szykuje się na wybory samorządowe: Na listach m.in. Adam Jarubas i Krzysztof Kosiński

  • Parlamentarny.pl (GP)/AT    22 listopada 2016 - 08:42
PSL szykuje się na wybory samorządowe: Na listach m.in. Adam Jarubas i Krzysztof Kosiński
- Jesteśmy najlepszą reprezentacją Polski Lokalnej, małych ojczyzn - mówił Władysław Kosiniak-Kamysz (fot.twitter.com/nowePSL)

• PSL po wyborach wewnątrz partii przygotowuje się na elekcję samorządową za dwa lata.
• Kosiniak-Kamysz wymienia nazwiska, które możemy zobaczyć na listach partii. To młodzi politycy tacy jak: Krzysztof Kosiński, czy Adam Jarubas.
Po tym jak lider ludowców zapewnił sobie wysokim poparciem przewodzenie PSL w ostatnich wyborach w partii, formacja teraz kieruje swoje spojrzenie w stronę wyborów samorządowych.

- Jesteśmy najlepszą reprezentacją Polski Lokalnej, małych ojczyzn - mówił Kosiniak-Kamysz, akcentując jednocześnie takich polityków w PSL jak Krzysztof Kosiński (rzecznik PSL w poprzedniej kadencji, od 2014 prezydent Ciechanowa), czy Adam Jarubas (od 2006 marszałek województwa świętokrzyskiego).

Polityk liczy, że uda się wypracować "jak najwyższy" możliwy wynik. Jednocześnie jest świadom, że wybory za trzy lata do parlamentu będą jego wielkim testem.

Czytaj też: Schetyna: wybory samorządowe kluczem do otworzenia następnych drzwi

- To wielka praca - powiedział o tym co jego i PSL czeka w nadchodzących latach pytany. Lider PSL podkreślił, że ostatnie wybory w partii były odpowiedzią na trudności roku 2015. Gdy z PO nie udało się przekonać Polaków, że 8 lat dało ojczyźnie wiele.

- Musimy znaleźć odpowiedź na bolączki zaproponowane przez radykałów - mówił o sytuacji w Polsce i na świecie polityk.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.