PARTNER PORTALU
  • BGK

Radosław Kołaciński samorządowcem roku w woj. wielkopolskim

  • Portalsamorzadowy.pl    20 lutego 2017 - 00:01
Radosław Kołaciński samorządowcem roku w woj. wielkopolskim
Radosław Kołaciński. (fot. UM Kalisz)

Radosław Kołaciński, radny Kalisza, został wybrany przez czytelników najlepszym samorządowcem woj. wielkopolskiego w 2016 r.
Radosław Kołaciński został wybrany przez czytelników PortalSamorzadowy.pl najlepszym samorządowcem w woj. wielkopolskim w 2016 r.

Kołaciński jest prezesem zarządu w „Energa – Operator” Logistyka oraz w Zakładzie Energetycznym Toruń „Energohandel”. W radzie miasta - Członek Komisji Rozwoju, Mienia Miasta i Integracji Europejskiej oraz Komisji Budżetu i Finansów Rady Miejskiej Kalisza.

Urodzony w 1975 roku. Jest radnym Platformy Obywatelskiej.

W naszym plebiscycie głosując na samorządowca woj. wielkopolskiego, można było głosować na radnych, prezydentów, jak i na marszałka województwa.

Głosowanie na samorządowca 2017 r. już się rozpoczęło

Głosowanie w plebiscycie „Wybierz samorządowca roku 2016 r.” zakończyło się 10 lutego, ale wszystkie głosy późniejsze nie będą stracone. Zostaną zaliczone „na konto” kolejnej edycji plebiscytu - na samorządowca roku 2017.

Serwis, gdzie na bieżąco można oceniać i komentować pracę rajców, prezydentów, marszałków i burmistrzów miast funkcjonuje od wyborów samorządowych w 2014 r. Każdy profil to opis wraz z krótką notą biograficzną (każdy radny może nadesłać na adres mailowy redakcji: samorzady@ptwp.pl także swoje zdjęcie i dodatkowe informacje o swojej osobie). W ocenianiu poparcia dla działań samorządowców w czasie pomagają aktywne wykresy.

Założenie serwisu było takie, by dać czytelnikom miejsce, forum do dzielenia się opiniami na temat prezydentów i radnych wszystkich miast tzw. prezydenckich. Od początku serwis cieszy się dużą popularnością, a z czasem zaczął się rozrastać o kolejne miasta - burmistrzowskie, z których otrzymaliśmy wyraźną prośbę samorządowców, by dołączyć ich do bazy. Obecnie w naszej bazie znajduje się blisko 180 miast oraz samorządy wojewódzkie. Dla Warszawy, z racji jej stołeczności, zamieszczono profile nie tylko radnych miejskich, ale też radnych wszystkich warszawskich dzielnic. Serwis rozrósł się także o składy wszystkich szesnastu sejmików wojewódzkich.

Jeśli chcecie, by profile rad i z waszych samorządów (w tym także powiatów, o które w 2017 r. szczególnie chcemy rozbudować serwis) zostały dołączone do bazy, czekamy na zgłoszenia. Aby zgłoszenie zostało uwzględnione, powinno zawierać notkę biograficzną burmistrza/wójta/starosty oraz pełny skład rady z krótkimi opisami (data urodzenia, przynależność klubowa, funkcje w radzie, praca w komisjach) i ewentualnie zdjęciami. Zgłoszenie należy przesłać na adres mailowy redakcji: samorzady@ptwp.pl z tytułem wiadomości: NOWA RADA W SERWISIE OCEŃ RADNYCH.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • Darek, 2017-02-20 11:59:14

    hahahhahahahhaahaha świetny dowcip na 1 kwietnia