PARTNER PORTALU
  • BGK

Rafał Dutkiewicz? Okrakiem

  • Przegląd prasy/Polska The Times    2 września 2011 - 07:54
Rafał Dutkiewicz? Okrakiem

Rafał Dutkiewicz zdecydowanie lubi grać va banque. Co mu pomaga, a co przeszkadza w drodze do sukcesu?
Pukając do bram wielkiej ogólnopolskiej polityki jako lider i twarz inicjatywy Obywateli do Senatu, zaprasza swoich ludzi do senackich ław na Wiejskiej - pisze ,,Polska The Times ''. Dutkiewicz (zabierz głos/ oceń prezydenta) chce więcej niż ma, bo Wrocław okazał sie dla niego za mały. - Na pewno to polityk ponad format Wrocławia. Intelektualnie przerasta wielu swoich kolegów funkcjonujących na scenie ogólnopolskiej - podkreśla Wiesław Gałązka, konsultant i doradca polityczny.

Nie udało zostać mu się wiceszefem Platformy Obywatelskiej, nic nie wyszło ze stworzenia własnego ruchu politycznego. Ale Dutkiewicz się nie poddaje i próbuje zaistnieć na wielkiej politycznej scenie - informuje ,,Polska The Times''.

- Niewykorzystanie go prędzej czy później w polityce, byłoby błędem - zaznacza Tomasz Misiak, były senator z ramienia PO.

Czy tym razem osiągnie sukces - trudno powiedzieć, bo jest człowiekiem o dwóch twarzach. - To intelektualista ceniący sobie swoją niezależność i obdarzony zdolnościami organizacyjnymi - mówi dziennikowi ,,Polska The Times'' prof. Jacek Wódz, socjolog. - Wysyła sprzeczne sygnały, niby czegoś chce, a potem siada okrakiem między tym, co ma, a tym, co mógłby mieć, i mówi, że on właściwie sam nie wie - dodaje.

Czytaj też: Polityka lokalna lepsza od warszawskiej Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.