PARTNER PORTALU
  • BGK

Rafał Trzaskowski kandydatem PO na prezydenta Warszawy? Nie mówi nie

  • aw/PAP    24 kwietnia 2017 - 09:59
Rafał Trzaskowski kandydatem PO na prezydenta Warszawy? Nie mówi nie
Rafał Trzaskowski na galerii sejmowej. (fot.:facebook.com/rafal.trzaskowski)

Platforma Obywatelska ma trzech bardzo dobrych kandydatów na prezydenta Warszawy - twierdzi poseł PO Rafał Trzaskowski.  Zapowiedział, że jeśli zostanie delegowany na tę kandydaturę nie uchyli się od odpowiedzialności.
Rafał Trzaskowski (PO) w poniedziałek Radiu ZET pytany o swoją decyzję ws. kandydatury na prezydenta Warszawy powiedział: "żaden poważny polityk nie wyklucza tego typu wyzwania".

Kiedyś - jak mówił - miał większy dystans, a w tej chwili uważa, że "jest to jedno z najważniejszych wyzwań, które trzeba podjąć i to wyzwanie na teraz". "Trzeba w tej chwili zdobywać instrumenty, żeby w sposób skuteczny walczyć z Prawem i Sprawiedliwością" - dodał.

Podkreślił, że "bardzo dobrych" kandydatów na ten urząd jest trzech, a decyzję o wyborze jednego z nich podejmie wspólnie zarząd PO oraz Grzegorz Schetyna. "Wszyscy podejmiemy wspólną decyzję taką, żeby była najlepsza dla Warszawy" - dodał.

Zapytany, czy uchyli się jeżeli zostanie wybrany na kandydata na prezydenta Warszawy odparł: "Nie uchylam się generalnie od odpowiedzialności". 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (2)

  • klucznik, 2017-04-24 21:29:22

    Do dino: Masz rację. Trzaskowski gdyby został następcą bufetowej, to pozamiatałby pod dywan wszystkie afery, te znane i jeszcze nie znane a ukryte w szafach pancernych do których klucze ma tylko jedna pani w Warszawie.
  • dino, 2017-04-24 20:48:30

    Szkoda komentarza.!!!!