PARTNER PORTALU
  • BGK

Robert Klimowicz samorządowcem roku w woj. warmińsko-mazurskim

  • Portalsamorzadowy.pl    20 lutego 2017 - 00:01
Robert Klimowicz samorządowcem roku w woj. warmińsko-mazurskim
Robert Klimowicz. (fot. klimowicz.elk.pl)

Robert Klimowicz, radny Ełku, został wybrany najlepszym samorządowcem woj. warmińsko-mazurskiego w plebiscycie PortalSamorzadowy.pl.
Robert Klimowicz ukończył Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Studia Podyplomowe z Rachunkowości na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i Studium z Bankowości na Gdańskiej Akademii Bankowej.

Zatrudniony w Starostwie Powiatowym w Ełku: początkowo na stanowisku Głównego Specjalisty ds. Kontroli Zarządczej, później zastępcy naczelnika Wydziału Organizacyjnego i szefa Zespołu ds. Informacji w Starostwie Powiatowym w Ełku. Obecnie Naczelnik Wydziału Informacji i Cyfryzacji w Starostwie Powiatowym w Ełku.

Jest prezesem Stowarzyszenia Dobry Duch Samorządu i współzałożycielem oraz członkiem Stowarzyszenia Muzeum dla Ełku.

Od 2014 roku – Radny Miasta Ełk, wiceprzewodniczący Komisji Mienia Komunalnego. Starował z listy Platformy Obywatelskiej.

Wybierając najlepszego samorządowca roku 2016 czytelnicy mogli głosować zarówno na radnych, jak i prezydentów oraz na marszałka.

Głosowanie na samorządowca 2017 r. już się rozpoczęło

Głosowanie w plebiscycie „Wybierz samorządowca roku 2016 r.” zakończyło się 10 lutego, ale wszystkie głosy późniejsze nie będą stracone. Zostaną zaliczone „na konto” kolejnej edycji plebiscytu - na samorządowca roku 2017.

Serwis, gdzie na bieżąco można oceniać i komentować pracę rajców, prezydentów, marszałków i burmistrzów miast funkcjonuje od wyborów samorządowych w 2014 r. Każdy profil to opis wraz z krótką notą biograficzną (każdy radny może nadesłać na adres mailowy redakcji: samorzady@ptwp.pl także swoje zdjęcie i dodatkowe informacje o swojej osobie). W ocenianiu poparcia dla działań samorządowców w czasie pomagają aktywne wykresy.

Założenie serwisu było takie, by dać czytelnikom miejsce, forum do dzielenia się opiniami na temat prezydentów i radnych wszystkich miast tzw. prezydenckich. Od początku serwis cieszy się dużą popularnością, a z czasem zaczął się rozrastać o kolejne miasta - burmistrzowskie, z których otrzymaliśmy wyraźną prośbę samorządowców, by dołączyć ich do bazy. Obecnie w naszej bazie znajduje się blisko się blisko 180 miast oraz samorządy wojewódzkie. Dla Warszawy, z racji jej stołeczności zamieszczono profile nie tylko radnych miejskich, ale też radnych wszystkich warszawskich dzielnic. Serwis rozrósł się także o składy wszystkich szesnastu sejmików wojewódzkich.

Jeśli chcecie by profile rad i z waszych samorządów (w tym także powiatów, o które w 2017 r. szczególnie chcemy rozbudować serwis) zostały dołączone do bazy, czekamy na zgłoszenia. Aby zgłoszenie zostało uwzględnione powinno zawierać notkę biograficzną burmistrza/wójta/starosty oraz pełny skład rady z krótkimi opisami (data urodzenia, przynależność klubowa, funkcje w radzie, praca w komisjach) i ewentualnie zdjęciami. Zgłoszenie należy przesłać na adres mailowy redakcji: samorzady@ptwp.pl z tytułem wiadomości: NOWA RADA W SERWISIE OCEŃ RADNYCH.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.